Driver: San Francisco

Driver: San Francisco

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Reflections
Žánry: Závodní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

2. září 2011 - Xbox 360
2. září 2011 - PlayStation 3
2. září 2011 - Wii
27. září 2011 - PC

Popis hry

Hru DRIVER SAN FRANCISCO vyvinulo stejně jako původní titul studio Ubisoft Reflections. Jedná se o návrat zavedené akční automobilové série, jíž se prodalo na celém světě 14 milionů kopií. Hráči se zhostí role Johna Tannera, ostříleného detektiva, který se zabývá mýcením zločinu ve městě nad zátokou....zobrazit více

Hru DRIVER SAN FRANCISCO vyvinulo stejně jako původní titul studio Ubisoft Reflections. Jedná se o návrat zavedené akční automobilové série, jíž se prodalo na celém světě 14 milionů kopií. Hráči se zhostí role Johna Tannera, ostříleného detektiva, který se zabývá mýcením zločinu ve městě nad zátokou. Díky průlomové herní funkci se mohou hráči plynule přepínat mezi více než stovkou licencovaných vozů a neustále se tak vyskytovat uprostřed akce. Díky nadčasové atmosféře nabízí hra DRIVER SAN FRANCISCO zážitek srovnatelný s nejlepšími klasickými filmovými automobilovými honičkami. Hra vyžaduje trvalé připojení k internetu.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked mal slabsi pocitac a uzil som si ju.
18.10.2017
Hra, která všechna má očekávání s přehledem předčila. Čekal sem něco jak GTA, přitom příběh i styl, jakým se hra prezentuje má od GTA daleko. Perfektně udělaná hra, která mě nadchla. Vedlejší mise jsou navíc opravdu zábavné a buď vás mají za úkol hlavně pobavit, nebo otestovat vaše schopnosti. S negativními hodnoceními na tuto hru nesouhlasím. Nelze jinak než dát *****.
11.10.2017
Všichni čekali konkurenta GTA a Driver přišel s touhle spatlaninou, která fakt moc hratelna nebyla
13.04.2017
Na vývoji Driver: San Francisco se podílelo dohromady 5 studií, z nichž se na hře nejvýrazněji podepsalo studio Reflections, dobře známé z vývoje předchozích čtyřech dílů.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.