Driver

Driver

Žánry: Závodní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

30. června 1999 - PlayStation
1. dubna 2000 - Game Boy Color
10. září 2000 - PC
1. prosince 2000 - Mac
14. srpna 2008 - PlayStation Network
8. prosince 2009 - iOS

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Pro mě tahle hra na PS one ve své době zapůsobila jako zjevení. Myslel jsem, že není možné z této konzole vyždímat tolik, aby mohli vzniknout první dvě vydání Drivera. Skvělá hra, nad kterou spousta lidí zlomila hůl už v první misi, tutoriálu v garáži, který hráče této hry protřídil. Já naštěstí patřím do skupiny, která se byla schopná všechny úkoly splnit a pak už se volně pohybovat s autem ulicemi Miami, San Francisca, LA a New Yorku. Skvělá hra, která měla potenciál vyšší, než jaký se jí na konzoli PS one naskýtal. Dávám ***.
12.10.2017
Hra s velmi promakaným jízdním a kolizním modelem. Je to také hra, kde drtivá většina hráčů nebyla schopná projít ani tutoriálem a ze hry tedy neviděli nikdy nic jiného, než jen tu zatuchlou garáž. Tehdy jsme tu garáž s bratrem cvičili tak dlouho, až se nám to nakonec povedlo (mám dojem, že největší zdržovačka byl slalom). Samotná hra pak byla naprosto boží. Slunná Miami mi připadala, jako kdyby ji nafotili a převedli celou do hry (duh). Policajti byli dotěrní a velmi úspěšní v naší likvidaci (auto nic nevydrželo). San Francisco sem neměl rád, protože bylo celé kopcovité a nedalo se tam pořádně jezdit rychle... (wtf že?). No a New York, tam ještě stála Dvojčata a dalo se kolem nich jezdit. Na tehdejší dobu špičková a přelomová hra (škoda, že se to už nedá říct i o dalších dílech).
27.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.