Dustforce DX

Dustforce DX

Vydavatelé: Headup Games
Vývojáři: Hit Box Team
Žánry: Indie
Příbuzné kategorie: Indie hry

Datum vydání zobrazit vše

17. ledna 2012 - PC
1. května 2012 - Mac
18. září 2012 - Linux

Popis hry

Plošinovka vzdáleně připomínající hry Super Meat Boy či freewarový počin N - i zde je totiž nutnost precizně ovládnout ovládání své postavy a ninjovským stylem překonat na první pohled neřešitelné úrovně. Cílem hry je vždy koštětem či jiným čistícím náčiním (záleží, kterou ze čtyř nabízených postav si...zobrazit více

Plošinovka vzdáleně připomínající hry Super Meat Boy či freewarový počin N - i zde je totiž nutnost precizně ovládnout ovládání své postavy a ninjovským stylem překonat na první pohled neřešitelné úrovně. Cílem hry je vždy koštětem či jiným čistícím náčiním (záleží, kterou ze čtyř nabízených postav si vyberete) zbavit daný level veškeré špíny, která se tu vyskytuje všude - na zemi, na stropě, dokonce i na zvířátkách, které jsou agresivní (do té doby, než je "vyčistíte"). Úspěšným čištěním sbíráte body do komba, přičemž při dosažení určité hranice můžete použít speciální útok, kterým vyčistíte vše na aktuální obrazovce, pokud vás ale zraní nepřítel, body v kombo baru se odečtou.    

Cení se tu dvě věci - rychlost a úplnost vyčištění špíny v úrovni - hráč je po dokončení úrovně oceněn rankem (nejlepší S, následuje A,B,C,D,...) a jeho výkon je zobrazen v tabulce, kde lze vidět výkony ostatních hráčů. Nutno říci, že úrovně (počet se pohybuje kolem 50ti) se odemykají postupně a pro další postup je třeba dosáhnout výborného "S" hodnocení v již odemčené úrovni. Pokud propadnete zoufalství a nebudete vědět jak na to, lze se inspirovat u replaye deseti nejlepších hráčů v tabulce, aneb "jak to prošli ti nejlepší".  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP, Vista, 7
Processor: Core 2 Duo 2.0 GHz or equivalent
Memory: 1GB
Hard Disk Space: 400MB Free Space
Video Card: Dedicated graphics card with Shader Model 2.0 support
DirectX®: 9.0c

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.