Event[0]

Event[0]

Vydavatelé: Ocelot Society
Vývojáři: Ocelot Society
Žánry: Indie, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

14. září 2016 - Mac
14. září 2016 - PC

Popis hry

Jste člen posádky vesmírné stanice Europa-11, kterou je ale nutné evakuovat. Vy se však po nešťastné shodě náhod ocitáte v jednom z únikovým modulů úplně sami, bez možnosti kontroly a komunikace. Po několika dnech modul přistane na opuštěné, ale funkční vesmírné stanici Nautilus. Úkolem je dostat se...zobrazit více

Jste člen posádky vesmírné stanice Europa-11, kterou je ale nutné evakuovat. Vy se však po nešťastné shodě náhod ocitáte v jednom z únikovým modulů úplně sami, bez možnosti kontroly a komunikace. Po několika dnech modul přistane na opuštěné, ale funkční vesmírné stanici Nautilus. Úkolem je dostat se zpátky na Zemi. K tomu je však nutné přesvědčit zdejší řídící umělou inteligenci Kaizen, aby vám pomohla. Jedná se o first person adventuru, ve které se hratelnost točí především na vaší komunikaci s místní umělou inteligencí Kaizen. S tou komunikujete, podobně jako v herním experimentu "Façade", nebo starších textových adventurách, zadáváním celých vět do terminálu. Pokud tedy budete chtít například otevřít dveře, musíte počítač požádat. Pro hraní je tedy nutná lepší znalost angličtiny.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 or higher, 64bits
Procesor: Intel i5 2.4Ghz
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 650
Pevný disk: 10 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.