Evolve

Evolve

Vydavatelé: 2K Games
Vývojáři: Turtle Rock Studios
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

9. února 2015 - PC
10. února 2015 - PlayStation 4
10. února 2015 - Xbox One

Popis hry

Hra Evolve získala přes 60 ocenění a vy si ji nyní díky Evolve Stage 2 můžete zahrát zdarma!
Kým se stanete v divokém světě, kde člověk bojuje s přírodou – lovcem, nebo kořistí?
Turtle Rock představuje Evolve Stage 2, bezplatnou střílečku nové generace pro více hráčů, ve které se čtyři lovci postaví...zobrazit více

Hra Evolve získala přes 60 ocenění a vy si ji nyní díky Evolve Stage 2 můžete zahrát zdarma!
Kým se stanete v divokém světě, kde člověk bojuje s přírodou – lovcem, nebo kořistí?
Turtle Rock představuje Evolve Stage 2, bezplatnou střílečku nové generace pro více hráčů, ve které se čtyři lovci postaví do cesty jednomu hráčem ovládanému monstru.
Ve hrách typu 4v1 musíte prokázat, že jste skutečným predátorem – vylepšujte své postavy a ovládněte odlehlý svět Shear.
Stage 2:
Spousta vylepšených možností, včetně lepšího vytváření hry, vylepšení všech postav, vizuálních úprav map, optimalizovaného výkonu a vylepšených herních mechanismů. Hra je nyní bezplatná a zároveň mnohem lepší.
4v1:
Vezměte tři přátele a vydejte se po stopě monstra nebo v roli neustále se vyvíjející bestie jděte po obyčejných lidech. Na obou stranách však budete mít přístup k silným zbraním a schopnostem, které dohromady nabízejí vyrovnanou soutěžní hru.
Lovte společně či umřete o samotě:
Vyberte si lovce dle svého herního stylu. Ať už se do boje vydáte jako Trapper, Support, Assault či Medic, každá z těchto rolí představuje klíčový prvek týmové hry, bez níž setkání s monstrem nemáte šanci přežít.
Kořist:
V roli monstra – osamělého predátora – určujete průběh bitvy vy. Použijte své schopnosti a zvířecí instinkty a rozpoutejte na bojišti naprostou zkázu, zabíjejte lidi a prokažte nadvládu své rasy.
Divoká planeta:
Na planetě Shear k vám přátelská nebude flóra ani fauna. Staňte se jejich obětí... nebo je chytře využijte k lovu své kořisti.
Úprava postavy:
Zvyšujte svou úroveň a získejte přístup k novým vylepšením, vzhledům a dovednostem: ať už v roli lovce či monstra. Vybojujte si slávu v žebříčcích a staňte se nepolapitelným predátorem.
Evolve Stage 2 Founder Pack obsahuje:
3,000 Silver Keys
Všechny budoucí i minulé adaptace pro v minulosti vlastněné Lovce a Monstra, spoustu skinů na zbraně (nyní 56 kousků) a unikátní, animovaný odznak zakladatele.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Je to hra z dvoma týmami. Vo jednom týme sú ľudia ktorý majú rôzne schopnosti, v druhom tíme je monštrum na ktorom skúšajú pokusy.
10.05.2017
Hra měla velice dobrou myšlenku v zárodku, ale po nějaké době od ní tvůrci upustili a pomalu se hra vytrácela z podvědomí lidí. Podle mě tolik her na tento způsob moc není (4 lovci a 1 příšera bojující proti sobě v online módu hráči versus hráč). Momentálně je hra už mrtvá, ale pořád si najde své příznivce, hlavně také kvůli tomu, že je pořád na steamu a zdarma. Doporučuji zkusit, ale občas tomu blbnou servery asi kvůli tomu, že se vývojáři o hru již nestarají :( Škoda
20.04.2017
by Nux
Hra se inspirovala loveckými hrami a to konkrétně: Cavela Big Game Hunter a Deer Hunter.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.