F.E.A.R.

Datum vydání zobrazit vše

17. října 2005 - PC
31. října 2006 - Xbox 360
26. dubna 2007 - PlayStation 3

Popis hry

F.E.A.R. (First Encounter Assault Recon) je hororová FPS střílečka, v níž bývalý voják a psychopat Paxton Fettel dostal možnost ovládat myslí armádu speciálních vojáků, která napadla budovu výzkumného centra. Vy jste vybráni, abyste mu v tom zabránili. Aby toho však nebylo málo, do centra dění vstupuje...zobrazit více

F.E.A.R. (First Encounter Assault Recon) je hororová FPS střílečka, v níž bývalý voják a psychopat Paxton Fettel dostal možnost ovládat myslí armádu speciálních vojáků, která napadla budovu výzkumného centra. Vy jste vybráni, abyste mu v tom zabránili. Aby toho však nebylo málo, do centra dění vstupuje tajemná holčička Alma, o které se během hry dozvídáte mnoho informací a zjistíte, že má s vámi i vrahem společného víc, než si jen dokážete pomyslet. 

F.E.A.R. je atmosférická hra s efektními přestřelkami, které ještě více zdokonaluje bullet-time. Hra oplývá umělou inteligencí protivníků, kteří obvykle útočí v přesile a postup proti vám se snaží pečlivě plánovat. Nutno dodat, že F.E.A.R. je velice brutální hra, kde krev je to, s čím se ve hře setkáváme opravdu hojně. 

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operating System: Windows® XP, x64 or 2000 with latest service pack installed
Processor: Pentium® 4 1.7 GHz or equivalent processor
Memory: 512 MB of RAM or more
Graphics: 64 MB GeForce™ 4 Ti or Radeon® 9000 video card; Monitor that can display in 4:3 aspect ratio
DirectX®: 9.0c (August Edition) or higher
Hard Drive: 17 GB free Hard Drive Space for installation; Additional hard drive space for a swap file and saved game files
Sound: 16-bit DirectX® 9.0 compliant sound card with support for EAX™ 2.0
Multiplayer Requirements: Broadband or LAN connection for multiplayer games

Aktuální cena

Jedna z nejlepších her mého dětství. Kanibal Paxton Fettel, děsivá holčička Alma Wade (zřejmě inspirována Samarou z Kruhu) a opravdu vynikající AI vojáků Replica vám nedali spát a nejednou pocuchali nervy. Grafika je na tehdejší dobu fantastická a potěší rovněž parádní fyzika, poctivé gore či možnost zpomalit čas během přestřelky. Příběh dvakrát nezaujme, ale vše ostatní je na jedničku. Pro všechny milovníky hororových stříleček povinnost!
19.05.2017
Hra točící se kolem zajímavé příběhu, který nejednomu hráči nadělal do kalhot. Pamětihodná byla hlavně umělá inteligence protivníků, kteří si vás uměli velice šikovně obejít. Bohužel hra trpěla špatnou optimalizací a spousta lidí si ji kvůli tomu dodneška nezahraje. Dneska hlavně kvůli připojeným zařízením s DHCP protokolem. Za závěrečnou pasáž hry dávám hvězdu navíc.
22.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.