Factorio

Factorio

Žánry: Strategické, Indie, Plošinovky

Datum vydání zobrazit vše

25. února 2016 - PC
25. února 2016 - Mac
25. února 2016 - Linux

Popis hry

Factorio je počítačová hra o těžbě surovin, plánování a výstavbě továren, automatizaci produkce a boji s nepřáteli. Ocitáte se v roli přeživšího ze ztroskotané kolonizační mise osamocen na povrchu nehostinné planety, na které Vás vysadil záchranný modul. V dosahu nic než kamení, nevytěžené rudy a pár...zobrazit více

Factorio je počítačová hra o těžbě surovin, plánování a výstavbě továren, automatizaci produkce a boji s nepřáteli. Ocitáte se v roli přeživšího ze ztroskotané kolonizační mise osamocen na povrchu nehostinné planety, na které Vás vysadil záchranný modul. V dosahu nic než kamení, nevytěžené rudy a pár vlastních nohou. Abyste přežil další dny, budete potřebovat víc než to, automatizované stroje a továrny schopné vyrábět vybavení a zajišťovat vaší obranu před útoky původních obyvatel vašeho nového domova.
Hra s předběžným přístupem, během vývoje se může měnit.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 10, 8, 7, Vista, XP. (64 Bit)
Procesor: Dual core 1.5Ghz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 512MB Video Memory
Pevný disk: 512 MB volného místa

Aktuální cena

Skvělá hra ve které se nikdy nenudíte. Je to jedna z nejlepších budovatelských her této doby (tedy aspoň za mě). Hra je stále ve vývoji takže spousta obsahu ještě přibývá, tak je pořád co dělat :).
10.10.2017
Nevim co na tom všichni vidí, zkoušel jsem trial a nijak extra mě nenadchnul
14.08.2017
Výborná budovatelská hra, staráte se o svoji továrnu, kterou vylepšujte a automatizujete. Ve výsledku máte plnohodnotnou továrnu, která vám vyrábí různé věci. Plus také stavíte na obranu laserové věže na obranu. Hodně dobrý nápad, který chytne každého a hru si zamiluje.
26.04.2017
Žrout času :) ve vice lidech je to nejlepší budovatelská hra která zabaví na desítky hodni. Ale pozor je to dost návykové!!!
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.