Fahrenheit

Fahrenheit

Vydavatelé: Atari
Vývojáři: Quantic Dream
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

16. září 2005 - PC
16. září 2005 - PlayStation 2
16. září 2005 - Xbox

Popis hry

Jakoby bez příčiny vraždí obyčejní lidé na veřejnosti cizince. Přestože není mezi vraždami žádná přímá souvislost, všechny jsou páchány podobným stylem.
Lucas Kane se stává jedním z vrahů, když zavraždí cizince na záchodcích restaurace v Brooklynu. Pronásledují ho podivné vidiny a pokouší se být o krok...zobrazit více

Jakoby bez příčiny vraždí obyčejní lidé na veřejnosti cizince. Přestože není mezi vraždami žádná přímá souvislost, všechny jsou páchány podobným stylem.
Lucas Kane se stává jedním z vrahů, když zavraždí cizince na záchodcích restaurace v Brooklynu. Pronásledují ho podivné vidiny a pokouší se být o krok vpředu před policií a zjistit co se s ním vlastně děje.

Inspektorka Carla Valenti a její kolega Tyler Miles jsou pověřeni vyšetřováním. Vodítka k případu je zavedou do oblastí o kterých se jim ani nesnilo.
Mezitím začne předčasně mrznout a Manhattan pokryje sněhová přikrývka a teplota klesá každým dnem. Jedno je jisté, závěrečný odpočet již nastal...
Fahrenheit je thriller zasazený do prostředí New Yorku, který dává hráči jedinečnou příležitost vyzkoušet si obě pozice najednou, roli pronásledovatele i pronásledovaného.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Dokonalá hra úplně mne vtáhla do děje takto mají hry vypadat tedy až na ten stupidní konec :D
24.06.2020
Předchůdce všech těch dnešních moderních interaktivních filmů. Tohle ale ještě byla i hra a vaše rozhodnutí měli na děj hry opravdu vliv. Quantic Dream ostatně takové hry dělává (Heavy Rain). Příběh se točí kolem rituálních vražd a vy jako hráč si tu hru užijete jak za vraha, tak za vyšetřovatele. To samozřejmě vede ke spoustě zajímavým situacím. Jednu hvězdu dávám za provedení samotného finále, které je přeci jen drtek přitažené za vlasy :)
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.