Fallout 3: Mothership Zeta

Fallout 3: Mothership Zeta

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: Bethesda Game Studios
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)
Fallout 3: Mothership Zeta je DLC pro Fallout 3

Datum vydání zobrazit vše

3. srpna 2009 - Xbox 360
3. srpna 2009 - PC
8. října 2009 - PlayStation 3

Popis hry

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Fallout 3 ve službě Steam.
Vzepřete se nepřátelským mimozemským únoscům a probojujte si cestu ven z obří mateřské lodi Zeta na oběžné dráze země, míle a míle nad Velkou pustinou. Mothership Zeta posouvá Fallout 3 úplně jiným směrem - do vesmíru....zobrazit více

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Fallout 3 ve službě Steam.
Vzepřete se nepřátelským mimozemským únoscům a probojujte si cestu ven z obří mateřské lodi Zeta na oběžné dráze země, míle a míle nad Velkou pustinou. Mothership Zeta posouvá Fallout 3 úplně jiným směrem - do vesmíru. Potkejte nové postavy a připojte se k nim v zoufalé snaze o únik z mimozemského zajetí. Abyste měli vůbec šanci, budete se ohánět novými mocnými zbraněmi jako Alien Atomizer, Alien Disintegrator a Drone Cannon, a vezmete si na sebe úplně nové obleky jako skafandr z období programu Gemini nebo dokonce samurajské brnění.
Ve Velké pustině je možné zachytit podivný mimozemský signál pocházející z havarovaného UFO. Je to volání o pomoc nebo něco mnohem zlověstnějšího? Odpověď na tuto otázku najdete ve chvíli, kdy jste transportování na palubu obrovského mimozemského vesmírného plavidla s jedinou možností - probojovat se na kapitánský můstek a zorganizovat únik.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tohle je regulerně praštěné a dává to hráči do rukou až nevídaně silné zbraně. Na druhou stranu je to splněný sen pro všechny fanoušky konspirací původních Falloutů, že tam jsou ufoni :)
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.