Far Cry: Primal

Far Cry: Primal

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

23. února 2016 - PlayStation 4
23. února 2016 - Xbox One
1. března 2016 - PC

Popis hry

Vítejte v Době kamenné. Do časů, kdy Zemi vládnou ohromní mamuti a smrtící šavlozubí tygři. Do časů, kdy je svět extrémně nebezpečným místem a kdy je každá minuta vašeho života dobrodružstvím. Vítejte do časů, kdy je člověk posledním článkem v potravním řetězci.

Z KOŘISTI PREDÁTOREM
Jako poslední přeživší...zobrazit více

Vítejte v Době kamenné. Do časů, kdy Zemi vládnou ohromní mamuti a smrtící šavlozubí tygři. Do časů, kdy je svět extrémně nebezpečným místem a kdy je každá minuta vašeho života dobrodružstvím. Vítejte do časů, kdy je člověk posledním článkem v potravním řetězci.

Z KOŘISTI PREDÁTOREM
Jako poslední přeživší z vaší lovecké skupiny se naučíte mnoha schopnostem. Vytvářet smrtící zbraně, bez kterých nepřežijete ani den. Odrážet divoké dravce, kteří se vás budou snažit sežrat ve dne v noci. A hlavně přelstít nepřátelské kmeny, ano i v Době kamenné byli lidé pouze lidmi. Zvládnete si díky všem nabraným zkušenostem podrobit celou zemi Oros?

VÁŠ KMEN
Jako mladík Takkar tak budete mít zpočátku jediný cíl - přežít. Postupně však bude váš kmen sílit a na své cestě potkáte celou řadu postav, které vám pomohou zdolat nebezpečné nástrahy divočiny. Někdy však budou nebezpečnější než divočina samotní lidé - nepřátelské kmeny, které udělají cokoliv, aby váš kmen vyhladili.

TAK TROCHU JINÁ DOBA KAMENNÁ
Tohle není Doba kamenná, kterou znáte ze školních lavic. Tohle je Doba kamenná ve stylu Far Cry! Budete špehovat nepřátelské tábory a plánovat zákeřné útoky se zbraněmi, které si vytvoříte z kostí ulovených zvířat. Naučíte se ovládat oheň, jehož pomocí můžete děsit dravce nebo posílit své vlastní zbraně. 

PROSTŘEDÍ JAKÉ JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI
Po poslední Době ledové ledovce ustoupily a zanechaly za sebou kvetoucí zemi s přírodou a prostředky, kde vedle sebe mohou žít lidé i zvířata. Tedy za předpokladu, že každý ukáže kdo je tady pánem. Prozkoumáte tak majestátní a divokou zemi Oros s dechberoucími údolími borových lesů, drsné tajgy nebo vlhkých močálů, kam člověk ještě nevkročil.

SVĚT OVLÁDANÝ OBŘÍMI TVORY
Oros oplývá životem. Po lesích se prohání velká stáda jelenů, za nimi se plouží zákeřné smečky vlků a v údolích válčí nepřátelské kmeny. Samotnou zemi ale ovládají nebezpečně velcí tvorové jako šavlozubý tygr a ohromný mamut, kterých se v Době kamenné obává každá živá duše.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Procesor: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM) or equivalent
Pevný disk: 20 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller. Supported Video Cards at Time of Release: AMD Radeon™ HD 5770 (1 GB VRAM) or better, HD 7000 / 200 / 300 / Fury X series, NVIDIA® GeForce® GTX 460 (1 GB VRAM) or better, GTX 500 / 600 / 700 / 900 / TITAN series. Note: This product supports 64-bit operating systems only. Laptop versions of these cards may work, but are not officially supported. For the most up-to-date requirement listings, please visit the FAQ on our support website at support.ubi.com. HIGH SPEED INTERNET ACCESS AND A VALID UPLAY ACCOUNT REQUIRED TO ACTIVATE THE GAME AFTER INSTALLATION, TO AUTHENTICATE YOUR SYSTEM AND CONTINUE GAMEPLAY AFTER ANY RE-ACTIVATION, TO ACCESS ONLINE FEATURES AND TO UNLOCK EXCLUSIVE CONTENT. SUCH CONTENT MAY ONLY BE UNLOCKED ONE SINGLE TIME WITH A UNIQUE KEY. YOU MUST BE AT LEAST 13 TO CREATE A UPLAY ACCOUNT WITHOUT PARENTAL CONSENT. UBISOFT MAY CANCEL ACCESS TO ONE OR MORE SPECIFIC ONLINE FEATURES UPON 30-DAYS PRIOR NOTICE, PUBLISHED AT www.farcrygame.com.

Aktuální cena

Podle me je to navlecena FC 4 do praveku. Coz tedy napovazuju za nic spatnyho. Po Fc 4 sem se na primal vrhnul s nadsenim. vsechny vychytavky jako treba lovecky pohled, pozorovaci a taky utocna sova, krafteni zbrani, ochocovani zvirat a pribeh takovej ze vlastne na zavěr bojujete s nekolika "bosy" to z prajmlu dela skvelou hru. Dohrano cca za 14 dni na 100%. Parada!!
08.05.2017
Než hra vyšla, dost jsem jí odsuzoval že to nebude ono. A hele, ono je to ještě víc, než ono ! Super dokonalej nápad udělat hru z pravěku, ještě s prvkama starýho dobrýho Fáčka - Jo funguje to super.
03.05.2017
Měl jsem to "štěstí", že jsem komplet minul FC3 a 4 a díky tomu jsem si tenhle kousek užil naprosto bez výhrad. Pěkné prostředí, lov, krocení, bombardovací sova, ale třeba i vlastní jazyk z téhle hry dělají požitek. Co Ubisoft umí, je zakomponování stavby nějakého sídla do hry a tím motivovat hráče, že za to něco získá. Fajnovka na 30 hodin.
21.04.2017
Ze začátku to na mě působilo docela jako kravina, ale když sem si to zahrál tak sem byl více než spokojený. Pravěk ve stylu Far Cry je opravdu bomba. Občas mi sice chyběli nějaké ty kulomety a plamenomety, ale kopí, kost a luk má taky něco do sebe. Příběh sice nic moc, ale lovení vzácných zvířat a následné ochočení (některých z nich) zvířat je taky super. Po grafické stránce má hra co nabídnout a hratelnost je taková standardní jako ostatní Far Cry.
20.04.2017
příběh a zpracování předčilo mé očekávání doporučuji
16.04.2017
by Nux
Vývojáři vytvořili fiktivní svět Oros připomínající dobu kamennou a jako území pro inspiraci zvolili Karpaty na území Slovenska.
Vývojáři si vymysleli vlastní jazyk Wenja, který vznikl ve spolupráci s lingvisty.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.