FIFA 18

FIFA 18

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: EA Vancouver, EA Sports
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

29. září 2017 - Xbox One
29. září 2017 - Nintendo Switch
29. září 2017 - PlayStation 4
29. září 2017 - PC

Popis hry

Nová FIFA opět přináší nejrealističtější fotbalový zážitek. Těšte se na autentické fotbalisty, týmy i atmosféru na stadionech. Pohyb díky technologii Real Player Motion otevře cestu k dramatickým momentům v pohlcující atmosféře nejznámějších stadionů světa. A v pokračování režimu Cesta: Hunterův návrat...zobrazit více

Nová FIFA opět přináší nejrealističtější fotbalový zážitek. Těšte se na autentické fotbalisty, týmy i atmosféru na stadionech. Pohyb díky technologii Real Player Motion otevře cestu k dramatickým momentům v pohlcující atmosféře nejznámějších stadionů světa. A v pokračování režimu Cesta: Hunterův návrat se v doprovodu mnoha hvězd vydáte na cestu kolem světa.

TECHNOLOGIE REAL PLAYER MOTION
Úplně nový systém animací funguje na principu porovnávání trajektorie pohybu v každém snímku, a FIFA tak může nabídnout dosud nejplynulejší hratelnost s rychlou odezvou ovládání. Nové techniky snímání pohybu a přechody mezi animacemi rozfázované do jednotlivých snímků jsou zárukou toho, že hra věrně napodobuje skutečný fotbal.

OSOBNOSTI HRÁČŮ
Šest nových archetypů fotbalistů a nová technologie jejich mapování dá hráčům jedinečnou identitu a jednoznačně je od sebe odliší. Vůbec poprvé v historii se skutečné pohyby hráčů, jejich tělesné proporce a vlastnosti projeví v pohybu jejich virtuálních protějšků. Ronaldův charakteristický sprint, Sterlingovy jedinečné obrátky a Robbenův odlišný pohyb rukou, to vše a mnohem víc teďve FIFA 18 rozpoznáte na první pohled.

TÝMOVÉ STYLY
FIFA 18 obsahuje bohatou škálu známých taktických stylů hry několika světových týmů–umělá inteligence teď bude schopna okamžitě rozeznat tiki-taku některých špičkových evropských mužstev nebo vysoký presink používaný celky v Premier League. Zcela zřetelně pocítíte změnu v defenzivní a útočné činnosti vždy, když si zvolíte nový klub, nebo jiného protivníka.

CESTA: HUNTERŮV NÁVRAT
Nejpopulárnější hra na světě vás vezme na dalekou cestu za účasti mnoha známých tváří, mezi nimiž nechybí Cristiano Ronaldo a další hvězdy evropské kopané. Vrací se totiž Alex Hunter. Po fantastické první sezóně v Premier League se Hunter dostává do hledáčku špičkových klubů světa a přemýšlí o možnostech, které se mu nabízejí. Cítí, že je připraven na další krok, budoucnost vypadá zářivě, o Hunterovi mluví celý svět... ale fotbalový život není vždycky fér.

NOVÉ POZIČNÍ CHOVÁNÍ HRÁČŮ
Díky větší volnosti pohybu monitorují vaši spoluhráči situaci na hřišti a reagují na ni odpovídajícím způsobem – koordinovaně vyráží dopředu, nebo zaplňují volné prostory, aby mohli stále podporovat útok. Nové poziční uvažování zajišťuje rovnoměrné rozmístění týmu na herní ploše a poskytuje více příležitostí ke čtení hry v čase a prostoru.

PROPRACOVANÉ DAVY DIVÁKŮ
Díky individuálním reakcím diváků v hledištích a rozšířené paletě typických místních popěvků a chorálů ucítíte, jak vám fanoušci vlévají krev do žil. Uslyšíte autentické skandování, které bude zesilovat při vašich útočných akcích, opravdové výbuchy nadšení, když skórujete, a dokonce budete moc interagovat s diváky při gólových oslavách.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Asi jedine plus oproti FIFA 17 je pokračovanie The Journey. Inak je to úplne rovnaká hra ako 17-stka s novými supiskami a dresmi.
02.11.2017
zatial fajn hlavne sa mi pacia nove rezimy vo FUT a pokracovanie rezimu Cesta
10.10.2017
Další pokračování FIFY - lepší hratelnost, nové bugy, vše co nám přináší každoročně FIFA :-) Musím uznat, že nové denní/týdenní cíle ve FUT jsou více než dobrý nápad. Dále mě potěšil nový režim ve FUT, kde si můžete vyzvat tým složený komunitou. Princip zůstává po léta stejný, nicméně není to jen klasický "remake" jak bylo dříve standardem. Za mě stále 5*, srdcovka.
10.10.2017
Za mě se jedná o další posun oproti předchozímu vydání. Zejména režim Cesta je ještě propracovanější (SPOLER: i když Williams mě moc nebavil, za to ségra jo) a konečně se EA zaměřilo trošku i na kariéru. FUT je samozřejmě pořád prioritou, ale offline už si změnu žádal... :) Jinak ještě reálnější pohyb (zejména u top hráčů), padaj krásný góly a v těch těžších úrovních to fakt už není jen tak... Cena byla větší než jsem čekal (XBOX), ale každej fanoušek si stejně FIFU vždycky koupí :)
10.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.