Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Vydavatelé: Square Enix
Žánry: Bojové, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

29. listopadu 2016 - Xbox One
29. listopadu 2016 - PlayStation 4
během 2018 - PC

Popis hry

Vstupte do světa Final Fantasy XV a prožijte epickou akční jízdu napěchovanou emocemi a velkolepými bitvami. Jste Noctis, korunní princ království Lucis a vaším úkolem je znovu získat svoji vlast ze spáru císařské gardy.

NEZAPOMENUTELNÁ CESTA
Na cestě se k vám připojí vaši nejbližší přátelé a společně...zobrazit více

Vstupte do světa Final Fantasy XV a prožijte epickou akční jízdu napěchovanou emocemi a velkolepými bitvami. Jste Noctis, korunní princ království Lucis a vaším úkolem je znovu získat svoji vlast ze spáru císařské gardy.

NEZAPOMENUTELNÁ CESTA
Na cestě se k vám připojí vaši nejbližší přátelé a společně se vydáte se na výpravu jako žádná jiná. Napříč světem Eosu budete potkávat monstra velká jako domy, nemilosrdné nepřátele, ale také řadu zajímavých postav. Během cesty se budete učit a vylepšovat své schopnosti v boji se zbraněmi a magii. A také se musíte naučit usměrnit sílu svých předchůdců, která vám umožní proplouvat vzduchem během soubojů.

AKČNÍ SOUBOJE
Upravte si celou řadu zbraní a vyžijte každou unikátní schopnost vašich parťáků v real-time soubojích, které jsou snadné na ovládání, ale současně vyžadují velkou dávku šikovnosti. Pohybujte se hbitě po bojišti, takticky využívejte speciální pohyby a používejte stále silnější kombinace kouzel.

CESTOVÁNÍ BEZ OMEZENÍ
Sedněte za volant a se svými přáteli vyjeďte z hlavního města na vedlejší okresky. Nebo se vydejte pěšky objevovat obrovskou krajinu, hemžící se divokou zvěří, nebezpečnými jeskyněmi a živoucími městy, ve kterých čeká spousta dobrodružství.

NEPROLOMITELNÁ POUTA
Jako hlavní hrdina Noctis budete se svými přáteli během cesty neustále utužovat svůj vztah. Znovu získání své vlasti spoléhá na vaši sílu a odvahu. A hlavně - na jednotnost. Vaši přátele jsou důležitou součástí hry nejen v bojích, ale také mimo ně, kde se budete dozvídat o jejich osudech.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Jen ve Final Fantasy xv si můžete užít ty nejhorší, nejnudnějí, nejdebilnějí herní mechaniky, které se povedlo kdy stvořit. Díky 10 letům vývoje dostanete obrovský svět, který je ale totálně vyprázdněný. Cesta na druhou stranu světa to je 10 minut sedění a čumění jak jede auto. Bez možnosti sjet z cesty a zkusit se nudou zabít! Fast travel je totálně humpolácký a pouze s pomocí auta. Čekání nejde nějak uspíšit, buď se dostat do kempu a nebo nechat hru ať se pár minut hraje sama. Souboje to jsou jen chaotická řežba s frenetickým mačkáním tlačítek. takže taky nuda. Sbírání předmětů nezajímavé, protože postrádají jakékoliv estetické provedení, jsou to jen položky seznamu - odfláknutý! A co třeba příběh? Větší snůšku patosu, demence a otravné naivity jsem neviděla. Hlavní postavy jsou banda trapáků, u kterých jsem pravidelně při hraní konstantovala "To jsou hrozný posh pozéři". Hlavně všechno zdlouhavý, běžet ve finále příběhu přes 7 rozlehlých a do posledního detailu stejných pater, tak to muselo napadnout jen totálního dementa. Sem tam nepřítel a jen nekonečný průběh koridorama. Vůbec i ten celý velký otevřený svět je samý koridor., svobodně se nedá jít nikam. Strom dovedností naprosto nevyvážený. Loading dlouhý. Při dlouhých questech nelze savovat ani autosave nefunguje., takže je i možný, že ztratíte 1,5 hodiny hraní jako já. Jediné dobré věci jsou nakonec ježdění na Chocobech a rybaření. Grafika dobrá, ale co ji v dnešní době nemá.
29.01.2021
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 79%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
82 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.