Firewatch

Firewatch

Vydavatelé: Panic
Vývojáři: Campo Santo
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

9. února 2016 - Linux
9. února 2016 - Mac
9. února 2016 - PC
9. února 2016 - PlayStation 4
21. září 2016 - Xbox One

Popis hry

Ve Firewatch se hráči podívají do Wyomingské divočiny, kam se hlavní hrdina uchyluje v rámci vypořádání se s životními neúspěchy a kde pracuje jako požární hlídka. Henry bude odkázán sám na sebe a na vysílačku, na jejímž druhém konci je Delilah, která má v parku stejnou funkci. Ta mu v minulosti radila...zobrazit více

Ve Firewatch se hráči podívají do Wyomingské divočiny, kam se hlavní hrdina uchyluje v rámci vypořádání se s životními neúspěchy a kde pracuje jako požární hlídka. Henry bude odkázán sám na sebe a na vysílačku, na jejímž druhém konci je Delilah, která má v parku stejnou funkci. Ta mu v minulosti radila jediné – neslézat ze strážní věže. Jakákoli rozhodnutí jsou však na samotném hráči, můžete se těšit na lineárně nelineární hru, ve které jsou sice jednotlivé události a cíle nalinkované, jak k nim hráč přistoupí už ale bude záležet jen na něm samotném. Otázkou ale je, jaká část příběhu se vám odhalí a zda se dozvíte, co záhadného se v parku děje či co se v minulosti přihodilo Henrymu natolik zásadního, že se rozhodl uniknout z civilizace.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 or higher 64bit
Procesor: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 450 or higher with 1GB Memory
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 4 GB volného místa

Aktuální cena

Výborný příběh, atmosféra, dialogy a krásná grafika k tomu. Tato hra je skvělým příkladem proč máme rádi hry pro jednoho hráče, multiplayer Vás sice zabaví na stovky až tisíce hodin, ale takový zážitek jaký Vám nabídne tato hra jen tak nenajdete.
10.10.2017
Napětí, které tu od začátku začne hra rozvíjet, by mohlo klidně trhat dědovi kšandy! Jsme snad v Akta X? Vládní konspirace na nejvyšší úrovni? A přitom je to všechno tak prosté. Zažijte příběh jednoho chlápka, který chce utéct od svých povinností a jen na vás, hráči, jak mu ten jeho život zařídíte. Bacha na včely a želvy :)
21.04.2017
Moc pěkná hra s ohromující grafikou a dobrou dějovou zápletkou. Akorát na konci když sem jí dohrál sem si říkal, že by mohla být trochu delší nebo mohla být nějak zpestřena o nějaké vedlejší aktivity atd. jinak za mě super a doporučuji zkusit.
19.04.2017
Kombinace skvělé grafiky a výborného příběhu, plného plot twistů a překvapení dává dohromady tuto hru. Všem doporučuju si ji zahrát, stojí to za to...
19.04.2017
Moc hezká grafika :)
16.04.2017
by Nux
Hra Firewatch se odehrává v Yellowstonském parku ve státě Wyoming, přesně rok po nejdéle trvajícím požáru v této oblasti.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.