FlatOut 2

Datum vydání zobrazit vše

30. června 2006 - PlayStation 2
30. června 2006 - PC
1. srpna 2006 - Xbox
1. ledna 2008 - Mac

Popis hry

Flatout dvojka přináší řadu změn, ale v jádru je to furt starej dobrej Flet se zničitelným prostředím a hustou "auto-destrukční" akcí. Developeři přidali nový auta, tratě a pořádně potunili grafiku, aby se bylo na co koukat. Konečně je možný hrát i po internetu a není teda nutný se těm loserům vedle...zobrazit více

Flatout dvojka přináší řadu změn, ale v jádru je to furt starej dobrej Flet se zničitelným prostředím a hustou "auto-destrukční" akcí. Developeři přidali nový auta, tratě a pořádně potunili grafiku, aby se bylo na co koukat. Konečně je možný hrát i po internetu a není teda nutný se těm loserům vedle vás tak často smát. Vylítávání předním sklem auta už není tak častý, prudilo to prej i samotný vývojáře při nočních párty. Celkově je hra akčnější, rychlejší a rozsáhlejší, tak na co kámo čekáš?

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimální: Windows XP/2000 XP SP2 / 2000 SP4, 256 MB RAM, 64 MB* grafická karta, 2.0 GHz procesor Pentium® 4 nebo AMD® 2000+, zvuková karta kompatibilní s DirectX, 3.5 GB volného místa na disku, DirectX 9.0c, TCP/IP pro LAN hru, minimálně 512kbs, vyžadováno širokopásmové připojení
FlatOut 2 podporuje herní ovladače. Je doporučen ovladač s minimálně 8 tlačítky (pro podporu všech ovládacích příkazů ve hře).* FlatOut 2 podporuje následující grafické čipy: nVidia série Geforce FX 5/6/7, ATI Radeon 9600 Pro/XT a vyšší, ATI Radeon X200 a vyšší. Integrované grafické karty a laptopy nejsou podporovány.

Aktuální cena

Skvělá pařba na odreagování. Pamatuju na různé disciplíny v aréně, hromady sešrotovaných aut a hodiny zábavy.
04.06.2018
Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked mal slabsi pocitac a uzil som si ju.
18.10.2017
V porovnání s "jedničkou" je Flatout 2 o tolik lepší a přitom jsou obě hry naprosto skvělé a mezi těmi závodními jsou i dnes jedněmi z nejlepších. Nedokážu si představit, že by se mi tato hra nikdy nedostala do ruky. Dohrál jsem ji už několikrát a ani na chvíli se mi neomrzela. Prim tady znovu hrají ostré lokty, využívání prostředí závodní trati a mnohdy i smysl pro improvizaci. Psát na takovou hru recenzi dnes už postrádá smysl, protože pochybuju, že se mezi hráči pohybuje někdo, kdo by s FlatOutem neměl zkušenost. Dávám *****.
17.10.2017
Super demoliční hra. Trochu raritka, ale když vemu díly potom, dvojka furt vede.
03.05.2017
Bez pochyby nejlepší díl série, který by si zasloužil remaster. Plně destruktivní prostředí, kde jste mohli rozmetat všechno kolem trati. AI byli na té hře taky fajn vždy jsme si dobře rozuměli, obzvlášť, když sem do nich v plné rychlosti naboural, super to pocit. Výběr aut byl vcelku rozmanitý, ale chyběl tam nějaký větší tuning jinak bez chyby. Doporučuji.
26.04.2017
Hru jsem si užíval, hlavně z důvodu, že byla velmi netypická. Rozhodně nejlepší díl ze série flat-out!
24.04.2017
Nejlepší díl ze série flatout. Destruktivní model je úžasný,velký výběr z mnoha aut a možnost vylepšovat auta. Pár hodin zabere než hru dohrajete.
20.04.2017
Roztřískej co můžeš i co nemůžeš simulátor :D Za mě 100% :D Naprostá srdcovka a rád se ke hŕe vracím.
18.04.2017
Dle mého nejlepší závodní a auto-destrukční hra vůbec. Zničitelnost prostředí je lepší a realističtější než u některých novodobých her. Docela velký výběr aut a jejich vylepšení. I po odehrání několika hodin nemusí omrzet.
14.04.2017
"Lada Test driver simulator" :D alebo ako roztrieskat auto o hocico :D
13.04.2017
V německé verzi byly modely řidičů nahrazeny figurínami.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.