GoD Factory: Wingmen

GoD Factory: Wingmen

Vývojáři: Nine Dots Studio
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory, FPS

Datum vydání zobrazit vše

29. srpna 2014 - PC

Popis hry

Vaše vesmírné lodě. Váš tým. Vaše vítězství. GoD Factory: Wingman je vesmírná střílečka, která se odehrává v intenzivních multiplayerových mačích 4 na 4. Tento unikátní mix kompetitivního multiplayeru a taktických vesmírných bitev vás zaměstná a zabaví na stovky hodin.   Zapojte své kamarády do boje...zobrazit více

Vaše vesmírné lodě. Váš tým. Vaše vítězství. GoD Factory: Wingman je vesmírná střílečka, která se odehrává v intenzivních multiplayerových mačích 4 na 4. Tento unikátní mix kompetitivního multiplayeru a taktických vesmírných bitev vás zaměstná a zabaví na stovky hodin.   Zapojte své kamarády do boje a přemožte nepřítelův křižník.   Pod tichým dohledem gigantického GoD, jenž popírá zákony fyziky, povedete do vesmírných bitev čtyři unikátní rasy. Než naskočíte do taktického boje se svými kamarády, tak si můžete navrhnout vaše vesmírné plavidlo nebo si upravit to stávající. Lodě můžete také sdílet. Spolupracujte s ostatními a zažijte opravdu povedený multiplayer, kde se každá pomoc od hráče počítá! Pokud přežijete neustávající palbu nepřátelských hráčů v této graficky působivé frenetické střílečce, tak dostanete šanci porazit nepřítelův křižník. Skutečný týmový multiplayerový zážitek ve vesmíru. Dvě vesmírné stíhačky na jednoho hráče zdvojují jeho taktické možnosti a také možnosti úpravy lodi. Sdílejte stíhačky se svými přáteli a prohlubte týmovou spolupráci. Je to hra 4 na 4, kde je každý hráč odměněn za jeho příspěvek týmu, ať už je jeho role jakákoliv.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP or Later
Procesor: Intel Dual Core 2.0 Ghz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 512Mb memory
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: DirectSound compatible

Aktuální cena

Podla mna celkom pohodova hra aj grafika v pohode :) zabijam s nou nudu :D Skoda že ju nema žiaden kamoš.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.