Grand Theft Auto III

Grand Theft Auto III

Vývojáři: Rockstar Vienna, DMA Design
Žánry: FPS, Závodní, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

22. října 2001 - PlayStation 2
20. května 2002 - PC
31. října 2003 - Xbox
12. listopadu 2010 - Mac
1. prosince 2011 - iOS
1. prosince 2011 - Android
5. prosince 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Zločin se vyplatí. Vysoce úspěšná a kontroverzní série Grand Theft Auto se přesouvá ve třetí dimenzi do temného a pochybného podsvětí Liberty City. Pokud máte dostatek kuráže, Grand Theft Auto 3 přináší temný, fascinující a nemilosrdný svět zločinu na dosah ruky a přitom Vám dává svobodu jít kamkoli...zobrazit více

Zločin se vyplatí. Vysoce úspěšná a kontroverzní série Grand Theft Auto se přesouvá ve třetí dimenzi do temného a pochybného podsvětí Liberty City. Pokud máte dostatek kuráže, Grand Theft Auto 3 přináší temný, fascinující a nemilosrdný svět zločinu na dosah ruky a přitom Vám dává svobodu jít kamkoli a okrást kohokoli.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft® Windows® 2000/XP
Procesor: Pentium III® 450 MHz CPU
Paměť: 96 MB RAM
Grafická karta: 16 MB Direct3D
Verze DirectX: Microsoft DirectX® 8.1
Pevný disk: 500 MB nekompresovaného volného místa
Zvuková karta: plně kompatibilní s DirectXDoporučené:
Procesor: 700 MHz CPU
Paměť: 128 MB RAM
Grafická karta: 32 MB Direct3D

Aktuální cena

Já si nemůžu pomoci, ale silně kladné hodnocení, která tato hra sklízí budu muset pošpinit. Tahle hra se mi z ani jednoho ohledu vůbec nelíbila. Jediným kladem je oproti GTA 2 přechod na 3D grafiku, jinak bych nejraději všech 11 hodin, které jsem věnoval dohrání této hry vrátil zpátky. Začnu od začátku: Nudné město s minimem možností, absence mapy, tudíž jakákoliv cesta městem se hlavně ze začátku měnila v nikam nevedoucí bloudění, ponurá atmosféra hry, která se do série GTA vůbec nehodí, nezáživný příběh téměř bez dialogů, jednoduše mě tahle hra vůbec nechytla a s jistotou můžu říci, že nikdy víc si jí už nezahraju. Dávám 2 hvězdičky za pozdější provázanost děje hry s GTA: Vice City a GTA: San Andreas a za přechod na 3D grafiku, jinak nemám co hodnotit.
17.10.2017
Hra mého dětství .......................... (musí tu být 70 znaků)
01.05.2017
Pokud si mám tak jako všichni vybrat mezi tímto a Mafií, vždy to bude Mafie. Vždy sem raději tíhnul k ucelené příběhové lince namísto otevřeného světa, který vás láká tím, že v něm máte dělat hovadiny a bordel. Jo ale s tankem byla sranda, to jo :)
27.04.2017
Dědeček 3D openworld her... Škoda, že ji jen spousta lidí srovnánavala s Mafii
24.04.2017
Hlavní postava Claude Speed během celé hry nepromluví ani slovo. Rovněž se krátce objevuje i v GTA: San Andreas, kdy se s Catalinou vydává právě do Liberty City, kde se GTA III odehrává.
pokud si vezmete bazuku a vystrilete na nejake auto muzete videt jak z nej ridic po vybuchu vypadne
by Nux
Ve hře můžete v jedné z misí narazit na monitor na kterém je spuštěna hra GTA 1.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.