Grim Legends 2: Song of the Dark Swan

Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. února 2015 - PC
4. února 2015 - Linux
4. února 2015 - Mac

Popis hry

V této hře se objevíte v roli hrdiny, tedy, pokud se Vám to úspěšně podaří. Budete mít totiž za úkol dostat královnu ze smrtelného nebezpečí, které jí hrozí. Zda se Vám to podaří, nebo ne je jen na Vás a jen Vy můžete změnit předem daný osud fantasy světa v této klasické příběhovce, která je obohacena...zobrazit více

V této hře se objevíte v roli hrdiny, tedy, pokud se Vám to úspěšně podaří. Budete mít totiž za úkol dostat královnu ze smrtelného nebezpečí, které jí hrozí. Zda se Vám to podaří, nebo ne je jen na Vás a jen Vy můžete změnit předem daný osud fantasy světa v této klasické příběhovce, která je obohacena mnohými minihrami. Těšit se rozhodně můžete na hledání skrytých předmětů, takže je potřeba při hraní mít oči na stopkách, aby Vám nic neuniklo. Také bude ve hře čekat systém různých miniher, které Vám hraní zpestří, tak hurá do toho!

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Procesor: 1.5 GHz
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 128 MB VRAM
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 1 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.