Half-Life 2

Half-Life 2

Vývojáři: Valve Corporation
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

15. listopadu 2005 - Xbox
2. prosince 2005 - PC
9. října 2007 - Xbox 360
14. prosince 2007 - PlayStation 3
26. května 2010 - Mac
9. května 2013 - Linux

Popis hry

Half-Life 2 otevírá dveře do světa, kde Vaše přítomnost ovlivňuje vše kolem Vás, od fyzického prostředí po chování (dokonce i emoce) přátel, i nepřátel. Opět se chopíte páčidla vědce Gordona Freemana, který se ocitá na mimozemšťany zamořené Zemi ohlodanej na kost, s nepoužívanými zdroji a mizející populací....zobrazit více

Half-Life 2 otevírá dveře do světa, kde Vaše přítomnost ovlivňuje vše kolem Vás, od fyzického prostředí po chování (dokonce i emoce) přátel, i nepřátel. Opět se chopíte páčidla vědce Gordona Freemana, který se ocitá na mimozemšťany zamořené Zemi ohlodanej na kost, s nepoužívanými zdroji a mizející populací. Freeman je vržen do nezáviděníhodné role zachraňovat svět před zlem, které vypustil v zařízení Black Mesa. A mnoho lidí, na kterým mu záleží, se na něj spoléhá. Zažijte ty nejsofistikovanější herní postavy, jaké jste kdy mohli vidět. Přátelé i nepřátelé vyhodnocují hrozby a vytvářejí zbraně z toho, co je po ruce. Neuvěřitelně realistické prostředí a zvláštní efekty. Objekty ve hře se podřizují zákonům gravitace, tření a vztlaku.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Mě prostě u všech her Half-Lifu chytla ta atmosféra. Je prostě jiná. Má svoje kouzlo a trochu mysticko-vědecký obal, což mě nehorázně baví. Každopádně hra, ve které zažijete spoustu zajímavých okamžiků, které z hlavy už nedostanete.
06.01.2018
Parádne pokračovanie kultovej hry. V novej krásnej grafike, Source engine, som hykal keď som to v tej dobe prvý krát pustil. Pre každého hráča FPS hier je to povinnosť.
02.11.2017
ano, ano Half-Life 2 očekávaný, myslím že Valve nedokončí triologie jako vždy.. :D TF 1. 2, Poratl 1, 2.atd. :D
15.08.2017
Pro ty co znaj, asi nemá cenu popisovat. Pro ty co ne - Half Life 2 je hra, kterou jsem dohrál nespočetněkrát. Proč ? Příběh - Top - Gordon je víc než ve formě. Alyx a lidi kolem ní výborně doprovázejí Freemana. Antigravitační puška je za mě uplnej průlom v herním průmyslu. V době kdy HL2 vyšel nebylo nic vůbec tomu podobnýho, jako je HL2. Myslím jak graficky, tak příběhově. Strašně bych si přál, úplně nejvíc na světě.... aby vyšel třetí díl.
03.05.2017
Mega hra? Samozřejmě! Dejme tomu, že máte HL 1 v Source enginu, pecka!
24.04.2017
Prostě klasika pořád to baví stále sou lidi kteří to rádi hrají a prostě se toto vývojářům od Valve povedlo
23.04.2017
ako by to bylo dnes, kdy mi přišlo domu čerstvě vydané HL2, tenkrát 5cd a neskutečná grafika ze ktery se mi pálil počitáč jak toaster! Jedna z nejlepších her vůbec, modlím se, abych se dočkal 3 dílu +2
23.04.2017
Nejlepší hra! Eště ty časy kdy ta hra byla vydaná a příšla mi domu. Neskutečná grafika v té době a snad v té době nejlepší hra! Doufám že bude 3jka
23.04.2017
Legenda navždy. Gravity Gun, Dog, Alyx, Citadela, design map. Tahle hra věděla, kdy má vyjít, aby se na trhu neztratila.
21.04.2017
Mega hra, fantastický príbeh veľmi dobrá hra a pokračovania už len čakat na 3.
17.04.2017
Kiežby vo Valve vedeli počítať do 3 a spravili by pokračovanie!
13.04.2017
Jako by to bylo dnes, kdy mi přišlo domu čerstvě vydané HL2, tenkrát 5cd a neskutečná grafika ze ktery se mi pálil počitáč jak toaster! Jedna z nejlepších her vůbec, modlím se, abych se dočkal 3 dílu
13.04.2017
Původní myšlenka tvůrců v raných fázích vývoje byla, že by hráče na cestě dobrodružstvím doprovázel malý mimozemšťan, který by se živil mrtvými nepřáteli. Myšlenka byla ovšem smetena ze stolu s tím, že by to nepůsobilo věrohodně.
by Nux
Pokud si zvuky zombie ze hry pustíme pozpátku, uslyšíme fráze jako "Help god help, HELP ME!"
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.