Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Vydavatelé: Blizzard Entertainment
Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Strategické
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

11. března 2014 - Mac
11. března 2014 - PC
17. dubna 2014 - iOS
15. prosince 2014 - Android

Popis hry

Karetní, strategická hra ze světa Warcraftu. Můžete si vybrat, za kterého z 9 hrdinů budete hrát. Každý nich má svou abilitu, miniony, kouzla a zbraně. Dále jsou ve hře neutrální karty, které si můžete zahrát za všechny hrdiny.

Svůj balíček si můžete postavit z několika stovek karet, ale některé...zobrazit více

Karetní, strategická hra ze světa Warcraftu. Můžete si vybrat, za kterého z 9 hrdinů budete hrát. Každý nich má svou abilitu, miniony, kouzla a zbraně. Dále jsou ve hře neutrální karty, které si můžete zahrát za všechny hrdiny.

Svůj balíček si můžete postavit z několika stovek karet, ale některé si zahrajete pouze na jednom formátu. Hra je totiž rozdělená na 2 formáty

- Standard - Zde si zahrajete pouze karty z expanzí a adventur, které vyšli v roce kdy hrajete + karty z Baiscu a Classicu.
- Wild - Zde si zahrajete úplně všechny karty, které kdy vyšli.

Hra nemá pouze "Play mode" ve kterém se buď snažíte dostat na co nejvyšší rank (Ranked mode) nebo hrajete jenom tak ale většinou potkáváte stejné balíky jako v Rankedu ale nepadáte když prohrajete (Casual mode).
Můžete se podívat i do "Solo adventure", kde hrajete proti umělé inteligenci a to buď na normální obtížnost nebo "Heroic".
Dále je k dispozici "Aréna" kde si vyberet jednoho hrdinu a postavíte si balíček z náhodných karet.
Jako poslední je zde "Tawern Brawl", který se každý týden mění (jeden probíhá brawl od středy do pondělí), zde si občas musíte postavit balíček, tak aby jste měli co největší šanci vyhrát nebo si pouze vybrat hrdinu, někdy ani jedno nemusíte a rovnou hrajete.

zdroj: Wertzus

Aktuální cena

Hra na kterou jsem čekal věčnost, přeci jen už to chtělo něco pořádného, co posune karetní hry na počítače. Do té doby se o to pouze snažil Magic, ale nikdy se mu pořádně prorazit nepodařilo, až s příchodem HS nastal trend karetních her a dnes vidíme karetní mechaniku skoro v každé 2. hře, která vyjde na trh...jednoduše opět skvělý počin od Blizzardu! Radši ani nepočítám, kolik hodin jsem u téhle hry strávil :D
02.10.2017
Dobrá karetní hra, s pár chybami. Určitě by hře více pomohlo nějak prohloubit komunitu, přímo in game :)
24.04.2017
výborná hra od blizzardu karetní systém arény a i nějaký to adventure je opravdu povedený.
23.04.2017
Jedna z nejlepších karetních her dnešní doby. I přes to, že hra je 3 roky stará, tak neumírá a její komunita se pořád zvětšuje. Pokud se chcete dostat na vyšší ranky, nejspíš se neobejdete bez investování peněz, ale pokud hrajete delší dob,u tak se na vyšší rank dostanete i jako F2P hráč a jste schopni (mimo jiné díky nějakému tomu štěstí) porazit i P2W hráče. Navíc pokud máte alespoň půl mozku a používáte ho, nemáte problém dostat se na rank, ze kterého dostanete nějaké ty odměny i se základním balíčkem.
14.04.2017
Asi jediný hratelny karty v současnosti, HS jsou zábavný, neustále se vyvíjejici hrq, jediný co mně štve je jejich free to play system, kterej ve finale vyjde na víc peněz než jakákoliv jiná hra
13.04.2017
Zabaví na opravdu dlouho, na druhou stranu se prostě neobejdete bez toho, aniž by jste do toho museli rvát prachy. Ať si říká kdo chce co chce, bez peněz se tady dál neposunete a ani ty vám nezaručí slušnej rank... Půl roku to ale bavilo dost!
12.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.