Hearts of Iron IV

Hearts of Iron IV

Vydavatelé: Paradox Interactive
Žánry: Strategické, Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

6. června 2016 - Mac
6. června 2016 - SteamOS
6. června 2016 - PC
6. června 2016 - Linux

Popis hry

Vítězství máte jen ve svých rukou. Schopnost vést váš národ je vaší největší zbraní. Strategická hra Hearts of Iron IV vám umožní převzít kontrolu nad jakýmkoliv národem ve druhé světové válce.
TOTÁLNÍ STRATEGICKÁ VÁLKA
Válka se nevyhrává jen na zemi, moři a ve vzduchu, ale také v srdcích mnoha žen a...zobrazit více

Vítězství máte jen ve svých rukou. Schopnost vést váš národ je vaší největší zbraní. Strategická hra Hearts of Iron IV vám umožní převzít kontrolu nad jakýmkoliv národem ve druhé světové válce.
TOTÁLNÍ STRATEGICKÁ VÁLKA
Válka se nevyhrává jen na zemi, moři a ve vzduchu, ale také v srdcích mnoha žen a mužů. Nechte za sebe bojovat ty nejlepší velitele ze druhé světové války za použití všech dobových prostředků, jako jsou tanky, letadla, lodě, zbraně a nově objevené zbraně hromadného ničení.
VYBERTE SI NÁROD
Vybírejte mezi těmi nejmocnějšími národy a malými státy, snažícími se uhasit válečné ohně. Zažijte druhou světovou válku se vším, co k ní patří, mimo jiného také díky proměnlivé roční době a počasí a samozřejmě i terénu. Sníh, bahno a bouře se mohou stát vaším silným spojencem nebo naopak nemilosrdným nepřítelem.
VYJEDNÁVAT NEBO BOJOVAT?
Těšit se můžete také na pokročilé politické a diplomatické systémy, profilové frakce a mnohem více. Objevte flexibilní technologický systém, kde všechny vaše majoritní schopnosti získávají svou vlastní identitu. Vytvářejte do detailů propracované historické tanky a letadla, provádějte výzkum a získávejte potřebné zkušenosti.
ONLINE BITVY
Bojujte se svými přáteli online díky kompetitivnímu a kooperativnímu multiplayeru pro až 32 hráčů.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit or newer
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 with 1GB VRAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: Direct X- compatible soundcard.
Dodatečné poznámky: Mouse and keyboard are required. / Latest available WHQL drivers from both manufacturers/ Internet Connection or LAN for multiplayer, Up to 32 other players in multiplayer mode.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.