Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Vydavatelé: Ninja Theory
Vývojáři: Ninja Theory
Žánry: Indie, Hack and slash, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

8. srpna 2017 - PC
8. srpna 2017 - PlayStation 4

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Toto dílo je naprostá pecka. Hrá vás vtáhne už od prvních okamžiků. Velmi silný přípěh severské mytologie dokresluje celou hru. Za zvuk dávám všechny palce nahoru. Prostě tohle musíte zažít i za nějaké to utracené euro. Víc takových her.
23.06.2020
Výborná hra. Tu je vidieť že sa dá kvalitný AAA titul vydať aj s cenou pod 30€ bez microtransakcii a zvládne to aj tak malé štúdio ako je Ninja Theory. Palec hore a odporúčam, tá atmosféra je perfektná.
30.10.2017
Tak tohle byla jízda! Startovní cena 800 Kč může být odrazující a nelze nikomu vyčítat, když si počká třeba na 30% slevu. Ale! Peněz nelituji, protože sem si užil něco, co tu ještě nebylo, doslova. Hrajete za holku s poruchou osobnosti, která slyší a vidí věci, které nejsou. Obě tyto poruchy jsou ve hře velice zdárně zakomponovány jako herní mechaniky. Vidiny: svět se neustále mění. Fyzicky, nebo jen světelně (o to větší haluz). Zvuky: ty jsou esencí hry. Hra vyzývá ke sluchátkům, neboť na vás mluví smyšlené hlasy ze všech stran. Kdo kdy zkusil na Youtube nějaké to ASMR, bude se cítit jako doma. Je to výborná hra, která konečně nabízí něco nového a je svým způsobem i dost poučná. To šílenství trvá cca 10 hodin a jsem velice rád, že právě jen tak dlouho - žít s tím celý život ... to musí být .... šílené....
11.08.2017
by Capo
Všetky tržby zo dňa 10. októbra 2017 vydavateľ venoval britskej charite Rethink pre mentálne postihnutých ľudí. 10. október je dňom mentálneho zdravia.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.