Helldorado

Helldorado

Vydavatelé: Anaconda
Žánry: Strategické, Taktické strategie
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

25. května 2007 - PC

Popis hry

Původně mělo být Helldorado stand-alone datadiskem mixu taktické RTS a 3rd person akce Desperados 2, jenže ještě před vydáním vývojáři tuto možnost přehodnotili a Helldorado je nakonec plnohodnotná nová hra. Příběh hry ovšem přímo navazuje na konec Desperados 2, ve kterém lovec odměn John Cooper zničil...zobrazit více

Původně mělo být Helldorado stand-alone datadiskem mixu taktické RTS a 3rd person akce Desperados 2, jenže ještě před vydáním vývojáři tuto možnost přehodnotili a Helldorado je nakonec plnohodnotná nová hra. Příběh hry ovšem přímo navazuje na konec Desperados 2, ve kterém lovec odměn John Cooper zničil se svou partou železniční impérium krutého magnáta Lestera Lloyda Goodmana. Vdova po zesnulém Goodmanovi se chce Cooperovi samozřejmě pomstít, unese člena party Doca McCoye a Coopera vydírá. Ten neváhá a i když musí nutně porušit zákon, pracuje pro vdovu, aby zachránil přítele.  

Kampaň se skládá ze čtyř kapitol, odehrávajících se v Relais Station, Santa Fe, Black Watter a v New Orleans. Jednotlivé mise spočívají v opatrné likvidaci, neutralizaci a obcházení nepřátel ve stylu Commandos. Nechybí možnost přepnout se do 3rd person perspektivy a vyřešit situace trochu jinak než v RTS módu. Šestičlenná parta je stejná jako v Desperados 2. John Cooper je typickým pistolníkem, dokonale ovládajícím svůj revolver a nůž, Doc McCoy dovede odpravit nepřátele na dálku svou odstřelovačkou a také umí léčit spolubojovníky, Sam Williams se spoléhá na svou pušku a umí výborně zacházet s dynamitem, Kate O’Hara dokáže nalákat nepřátele na své ženské půvaby, Pablo Sanchez je silák s oblibou v těžkých zbraních, který se dokonale hodí na akčnější vyřešení situací a posledním členem party je Hawkeye, vybavený tomahawkem a lukem.  

Oproti Desperados 2 disponuje Helldorado několika novými funkcemi a vylepšeními. Největší novinkou jsou tzv. kombo akce, k jejichž uskutečnění je vždy třeba spolupráce dvou členů party. Sanchez například může předstírat, že má Hawkeye jako vězně, Sam dovede na šípy Hawkeye připevnit dynamit, John se s Kate můžou líbat, čímž se jim doplní zdraví apod. Vylepšen byl i quick action mód, ve kterém se dopředu plánuje činnost členů party. Po naplánování stačí pouze stisknout jedno tlačítko a už se jen dívat, jak parta plní zadané příkazy v novém movie módu, který sleduje naplánovanou akci dynamickým pohledem filmové kamery.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows© Vista/XP/2000
Processor: 2.0 GHz
Memory: 512 MB
Graphics: 128 MB of dedicated video memory
Hard Drive: 4 GB free disk space
Sound: DirectX 9.0 compliant

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.