Independence War Deluxe Edition

Vydavatelé: Atari
Žánry: Strategické, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

10. srpna 2016 - PC

Popis hry

Independence War Simulator je komplexní hra o vesmíru, která nás vrhá do víru velké galaktické války. Hra je založena na ovládání velké lodi a její posádky. Hra je velmi komplexní a má...zobrazit více

Independence War Simulator je komplexní hra o vesmíru, která nás vrhá do víru velké galaktické války. Hra je založena na ovládání velké lodi a její posádky. Hra je velmi komplexní a má realistickou fyziku letu.

Je propracovaná, mezihvězdná bitva na život a na smrt, budeš si muset vybojovat svou cestu mezi odpovědností a spravedlností. Při troše štěstí a umu můžeš zajistit lidstvu vítězství.

Vlastnosti hry:

Obsahuje základní hru Independence War a její dodatek Defiance. Převezmi velení 8520 tunové, 160 metrů dlouhé lodě - korvety třídy Dreadnought
Rafinované a rozmanitá hratelnost s detailními lodními systémy, realistická fyzika a mnoho dalšího

Independence War™ Deluxe Edition © 1999 Atari, SA. © 1999 Particle Systems Ltd. All rights reserved. Originated by Particles Systems Ltd. Marketed and distributed by Atari, Inc., New York, NY. Atari and the Atari logo are trademarks owned by Atari Interactive, Inc. All other trademarks are the property of their respective owners.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.