Jalopy

Jalopy

Vydavatelé: Excalbur Games
Vývojáři: Minskworks
Žánry: Indie, Simulátory, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

22. dubna 2016 - PC

Popis hry

Čeká na Vás nekonečná jízda v tomto procedurálně generovaném světě. Nasedněte do Laiky 601 a vydejte se na dlouho jízdu v tomto spolehlivém autě. Je třeba se o něj však starat, aby taky spolehlivým zůstalo. Doplňovat palivo, měnit pneumatiky a další spoustu věcí, které k údržbě automobilu patří.Procestujte...zobrazit více

Čeká na Vás nekonečná jízda v tomto procedurálně generovaném světě. Nasedněte do Laiky 601 a vydejte se na dlouho jízdu v tomto spolehlivém autě. Je třeba se o něj však starat, aby taky spolehlivým zůstalo. Doplňovat palivo, měnit pneumatiky a další spoustu věcí, které k údržbě automobilu patří.Procestujte Německou Demokratickou Republiku!
Hra je v předběžném přístupu, může se tedy ještě hodně měnit


zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10 (64bit)
Procesor: Intel Core i3 2GHz or equivalent
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Dedicated graphics card with 1GB memory
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 2 GB volného místa

Aktuální cena

Je to asi najlepší trabant simulátor, hra je celkem nedodělaná, ale dokáže zabavit na těch pár hodin, stále je hra v early acessu, takže nedostatky jsou samozřejmostí.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.