Jurassic Park: The Game

Jurassic Park: The Game

Vydavatelé: Telltale Games
Vývojáři: Telltale Games
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

15. listopadu 2011 - Xbox 360
15. listopadu 2011 - iOS
16. listopadu 2011 - Mac
16. listopadu 2011 - PC
21. prosince 2011 - PlayStation 3

Popis hry

Akční adventura navazující na první díl Spielbergova stejnojmenného filmu. Hra není založena na akci a střílení, jak by mnozí mohli očekávat, nýbrž na příběhu a dialozích. Děj hry začíná poté, kdy v parku dojde k vypnutí elektrických plotů okolo výběhů. To má na starosti počítačový expert Dennis Nedry...zobrazit více

Akční adventura navazující na první díl Spielbergova stejnojmenného filmu. Hra není založena na akci a střílení, jak by mnozí mohli očekávat, nýbrž na příběhu a dialozích. Děj hry začíná poté, kdy v parku dojde k vypnutí elektrických plotů okolo výběhů. To má na starosti počítačový expert Dennis Nedry snažící se ukrást dinosauří embrya a prodat je konkurenci. Cílem hráče není nic jiného, než ho za pomoci hlavního hrdiny Gerryho Hardinga zastavit. Průběh děje bude možno ovlivňovat množstvím rozmanitých dialogů a akčních miniher.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: XP Service Pack 3 / Vista / Windows 7
Processor: 1.8 GHz Pentium 4 or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Hard Disk Space: 2 GB Space Free
Video Card: ATI or NVidia card w/ 256 MB RAM
DirectX®: Direct X 9.0c
Sound: Direct X 8.1 sound device

Aktuální cena

Tohle byla jedna z těch posledních adventur, u kterých už bylo vidět, že Telltale vyhořívají a nevědí, co s těmi svými tuctovka dále. To byla ještě doba, kdy jim všichni nezobali z ruky jejich hry s rozhodnutími ovlivňující děj i třetí sezóny Walking Dead atd. Tohle byla prostě obyčejná, ale i tak pěkná adventurka odehrávající se paralelně s dějem filmů a prakticky veškerá akce byla založená na tehdy už ne tak cool QTE akcích.
25.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.