Killing Floor 2

Datum vydání zobrazit vše

18. listopadu 2016 - PlayStation 4
18. listopadu 2016 - PC

Popis hry

V Killing Floor 2 se hráči ponoří do kontinentální Evropy, kde se nezdařený experiment vymknul kontrole, nabral nezadržitelného spádu a ochromil celou evropskou unii. Pouze měsíc po událostech Killing Floor se klonové rozšíří prakticky všude a civilizace je značně roztříštěná. Nelze komunikovat, vlády...zobrazit více

V Killing Floor 2 se hráči ponoří do kontinentální Evropy, kde se nezdařený experiment vymknul kontrole, nabral nezadržitelného spádu a ochromil celou evropskou unii. Pouze měsíc po událostech Killing Floor se klonové rozšíří prakticky všude a civilizace je značně roztříštěná. Nelze komunikovat, vlády nefungují a armády byly systematicky vyřazeny. Lidé z Evropy, kteří dokázali se štěstím přežít, se nyní schovávají před hrůzami každodenního světa.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Win7 64-bit, Win8/8.1 64-bit
Procesor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTS 250 or Radeon HD 4830
DirectX: Verze 10
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 20 GB volného místa
Dodatečné poznámky: UNSUPPORTED HARDWARE: IntelHD Integrated Graphics Chips, 32-bit Operating Systems, NVIDIA ® FleX features require a GeForce ® GTX™ 770 or higher (GeForce ® GTX™ 980 recommended)

Aktuální cena

Úžasná, skvělá hra kdy jsem hrál, doporučuju koupit, fakt super, opravdu doporučuji
10.11.2017
Masivní řežba různých monster a potvůrek. Hru bych rozhodně doporučil na co-op hraní s přáteli, protože jen tak pokosíte hromady neustále přicházejících nestvůr. V porovnání s jedničkou bych jen řekl, že se zlepšila grafika, přibylo pár nových zombíků, ale velkou slabinou je malý počet map, která může hráče odradit.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.