King's Bounty: Warriors of the North

King's Bounty: Warriors of the North

Vydavatelé: 1C Company
Vývojáři: Katauri Interactive
Žánry: Strategické, Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

25. října 2012 - Mac
25. října 2012 - PC

Popis hry

Kings Bounty: Warrior of the North. Další volné pokračování tahové fantasy série, tentokrát s nádechem severské romantiky. Hlavním hrdinou je Olaf, mladý následník krále Northlingů. Olaf se rozhodl, že nebude ležet za pecí a vyhlásí válku všem nemrtvým na severu Endorie, což je úkol nemalý a celkem zdlouhavý....zobrazit více

Kings Bounty: Warrior of the North. Další volné pokračování tahové fantasy série, tentokrát s nádechem severské romantiky. Hlavním hrdinou je Olaf, mladý následník krále Northlingů. Olaf se rozhodl, že nebude ležet za pecí a vyhlásí válku všem nemrtvým na severu Endorie, což je úkol nemalý a celkem zdlouhavý. Asistovat mu přitom budou i krásné valkýry a výpravy jej kromě ledových plání zavedou i do trpasličích jeskyní, temných hvozdů a dalších tradičních prostředí.

Valkýr je ve hře pět a stanou se vašimi novými společníky. Co se týče novinek ve Warriors of the North, očekávejte od tohoto samostatně spustitelného datadisku nové lokace, samozřejmě nové jednotky, nové schopnosti, ocenění, achievementy a novou školu magie, jak jinak než runovou.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP/Vista/7
Procesor: 2,6 GHz a lepší
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce 6600 128 MB Video RAM nebo podobná AMD
DirectX®: 9.0c
Pevný disk: 8 GB místa na pevném disku
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.