Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Vydavatelé: Valve Corporation
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

17. listopadu 2009 - PC
17. listopadu 2009 - Xbox 360
5. září 2010 - Mac
2. července 2013 - Linux

Popis hry

Přímé pokračování multiplayerových her od studia Valve. Dynamicky proměnlivá hratelnost L4D je posunuta na vyšší úroveň, systém dokáže procedurálně měnit povětrnostní podmínky, strukturu cest na mapě, rozestavení objektů aj. Můžete se těšit na unikátní herní zážitek šitý na míru vkusu i výkonnosti účastníků.
Hra...zobrazit více

Přímé pokračování multiplayerových her od studia Valve. Dynamicky proměnlivá hratelnost L4D je posunuta na vyšší úroveň, systém dokáže procedurálně měnit povětrnostní podmínky, strukturu cest na mapě, rozestavení objektů aj. Můžete se těšit na unikátní herní zážitek šitý na míru vkusu i výkonnosti účastníků.
Hra disponuje zombijskými bossy, zbraněmi, obsahuje mnohem více kooperativních kampaní než předchůdce hry. Titul přidává k prověřenému hernímu stylu L4D boj na blízko s použitím motorové pily, sekery, baseballové pálky.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
Procesor: Pentium 4 3.0GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Video card with 128 MB, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 or better
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 13 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c compatible sound card

Aktuální cena

Super zombie rubačka z pohledu první osoby, která sežere spoustu skvěle stráveného času. Každá lokace vypadá fantasticky a jednotlivě každá z nich zabere zhruba hodinu herního času. K dispozici máte mnoho střelných i improvizovaných zbraní, o zábavu při prosekávání si cesty skrz hordu zombie je tak postaráno. Teda do chvíle než uslyšíte pláč Čarodějnice, to končí sranda v tu chvíli. Hra navíc nabízí i kooperativní online módy. Ty mě ale až tolik nechytly, na hraní v kooperaci s lidma nemám zvlášť u takovýchto her nervy, takže jsem primárně využíval offline hru.
13.07.2017
Vsude "mrtvaci... Moc doporucuji, jako survival hra z fps, vynikajici!
24.04.2017
Stovky a stovky hodin, nelituju ani minutu (snad až na poslední měsíce, kdy se do hry nalilo tolik slevových akcí, až celá komunita prořídla ve zcela inkopetentní chamraď, která nedokázal udržet na uzdě ani nervy, ani stolici). Esence hry spočívá v módu versus. Hrát proti skuetčným lidem i na straně zombie dostává nový rozměr a zábava roste exponenciálně (tedy pokud tam není uřvaný rus či polák). Jo kde jsou ty zlaté časy...
21.04.2017
perfektna hra pri ktorej sa da dobre zabavit. inu zombie hru som ani neskusal okrem dying light.
20.04.2017
Legendární hra se zombíky. U které sem strávil dobrých pár desítek hodin. Není nic lepšího než poslouchat svoji oblíbenou hudbu a ustřelovat hlavy zombíkum a brutálně masakrovat hordy nepřátel. Na steamu najdete u LFD2 workshop, který dává hře nový rozměr a je to prostě neuvěřitelná sranda + ještě větší když hrajete s přáteli ;)
19.04.2017
Super hra o přežití před zombie
15.04.2017
by Nux
Ve hře se nachází krabice od cereálií, s potiskem Team Fortress 2.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.