Legends of Eisenwald

Legends of Eisenwald

Vydavatelé: Aterdux Entertainment
Vývojáři: Aterdux Entertainment
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

2. července 2015 - PC

Popis hry

Stýská se vám po RPG/strategiích ze staré školy? Pokud ano, tak vás zveme do Eisenwaldu, do hry, která pokračuje v tradici titulů jako King’s Bounty a nebo Disciples 2. Legends of Eisenwald je hra s unikátním soubojovým...zobrazit více

Stýská se vám po RPG/strategiích ze staré školy? Pokud ano, tak vás zveme do Eisenwaldu, do hry, která pokračuje v tradici titulů jako King’s Bounty a nebo Disciples 2. Legends of Eisenwald je hra s unikátním soubojovým systémem na bázi tahů a příběhovou kampaní zasazenou do středověkého světa s jemnými prvky fantasy.

Strategické RPG s příběhem
K dispozici je rozsáhlá hlavní kampani s osmi scénáři a dva scénáře samostatné – The Masquerade a The Cursed Castle. Každý scénář, nebo kapitola v příběhu, vás zavede do jiné části Eisenwaldu a postaví vás před nové výzvy. Rozhodnutí, která učiníte, mají dopad na vyústění příběhu. Příběh má tak několik možných konců.

Originální tahové souboje
Soubojový systém byl výrazně zjednodušen. Vznikl dynamický soubojový systém, který nepostrádá taktiku neodmyslitelně spjatou s tahovými souboji. Díky odstranění frustrujícího pohybu mezi útoky je tempo hry rychlejší.

Souboj má blíže k RPG než ke strategiím, ale na druhou stranu je mnohem flexibilnější a taktičtější než u většiny podobných her.

Autentické prostřední s prvky fantasy
Hra Legends of Eisenwald je zasazena do uvěřitelného středověkého světa, ale obsahuje i nadpřirozené jevy. Nejedná se však o fantasy s elfy a draky, Eisenwald je postaven na koncepci středověkého světa, kde mají všechny pověry reálný základ. Na svých cestách se setkáte s čáry, hrozivými tvory a záhadami, ale svět řídí lidé a jejich pravidla, nikoliv mystické síly.

Hrdinové a jednotky můžete upravovat podle sebe
Během svého postupu hrou si užijete rozvětvené stromy dovedností a spoustu možností úprav své postavy a armády. Vyberte si jednu ze tří hrdinských tříd, rytíře, mystika nebo baronku, vyzbrojte jej a pak dále rozvíjejte hrdinu a svoji armádu podle chuti a stylu, který je vám blízký.

Obrovská hra s více než 50 hodinami zábavy
Kampaň s osmi scénáři spolu s dvěma samostatnými scénáři s názvem The Masquerade a The Cursed Castle vám zaberou více než 50 hodin hry. Díky nelinearitě příběhu a různých třídám hrdinů, jejichž výběr má velký dopad na souboje, si můžete hru užít i vícekrát.

Hlavní vlastnosti:

RPG s prvky strategie
Nelineární příběh, který se odvíjí na základě vašich voleb
Původní soubojový systém na bázi tahů
Autentické středověké prostředí s jemnými prvky fantasy
Rozvětvená strom dovedností a široké možnosti úprav
Velké množství zbraní a kouzel

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: х64: XP, Vista, 7, 8, 10
Procesor: 2 GHz dual-core CPU
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1024 MB graphics memory, shader model 3 (Radeon HD 6670, GeForce GT 630)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Screen resolution 1280x1024; Dedicated video card required

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.