Lego Racers 2

Lego Racers 2

Vydavatelé: Electronic Arts, Lego Media
Žánry: Arkády, Závodní

Datum vydání zobrazit vše

4. října 2001 - PC

Popis hry

Hra LEGO Racers 2 se zcela novým grafickým enginem, novými vylepšeními a možností postavit si skvělé auta a závodníků Vám slibuje závodní dobrodružství v pravém LEGO stylu. Závodníci i vozidla vypadají a reagují stejně jako skutečné LEGO a například při havárii se rozbijí na jednotlivé LEGO kostky. Země...zobrazit více

Hra LEGO Racers 2 se zcela novým grafickým enginem, novými vylepšeními a možností postavit si skvělé auta a závodníků Vám slibuje závodní dobrodružství v pravém LEGO stylu. Závodníci i vozidla vypadají a reagují stejně jako skutečné LEGO a například při havárii se rozbijí na jednotlivé LEGO kostky. Země je stejně citlivá a můžete vidět stromy explodující při nárazu a další. Je to intenzivní! Příběhové pokračování hry LEGO Racers. Vylepšené budování automobilů a postaviček. Nová vylepšení, zničitelné vozidla a interaktivní scenérie. Vylepšovateľné auta, bonusové hry a zlaté kostky. Pro 1 nebo 2 hráče.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 69%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
2
Fanbase
všichni fanoušci
1
Hodnocení kritiků
70 100
Screenshoty ze hry
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.