Life is Strange

Life is Strange

Vydavatelé: Square Enix
Vývojáři: Dontnod Entertainment
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

30. ledna 2015 - Xbox One
30. ledna 2015 - PlayStation 3
30. ledna 2015 - PlayStation 4
30. ledna 2015 - PC
30. ledna 2015 - Xbox 360

Popis hry

Hra Life is Strange je epizodická adventura o pěti dílech, jejímž cílem je přinést revoluci do her založených na příběhových volbách a následcích tím, že umožní hráči manipulovat s časem a ovlivňovat tak minulost, přítomnost i budoucnost.
Jste Max, zkušená fotografka, která zachrání svou dlouholetou...zobrazit více

Hra Life is Strange je epizodická adventura o pěti dílech, jejímž cílem je přinést revoluci do her založených na příběhových volbách a následcích tím, že umožní hráči manipulovat s časem a ovlivňovat tak minulost, přítomnost i budoucnost.
Jste Max, zkušená fotografka, která zachrání svou dlouholetou kamarádku Chloe, když zjistí, že umí pousouvat časem. Obě se však ocitnou v hledáčku temné strany Arcadia Bay, když odhalí znepokojivou pravdu skrývající se za náhlým zmizením jednoho studenta. Mezi tím začne mít Max zlé předtuchy, když se pokouší pochopit podstatu jejích schopností. Musí pochopit velmi rychle, že drobné změny v minulosti můžou někdy vést k hrůzné budoucnosti.

zdroj: Heureka

Aktuální cena

Parádní příběhová masáž, je to jízda od začátku až do konce. Hra nedá ani na chvilku vydechnout. Pecka.
17.01.2018
Príbeh, emócie a možnosť rozhodovať o budúcnosti je skvelá. Doporučujem.
23.10.2017
Emotivní, skvělá, prostě skvěle promyšlená a dokonalá hra. Zde není nad čím váhat, bez debat 5!
15.10.2017
Prti tejto hre som si musel spraviť prestávku. Jednoducho ten sled udalostí čo sa tam dial už bol na mňa moc. Príbeh je skvelo napísaný a tie rozhodnutia sú neskutočne ťažké. Taktiež chválim to že v hre je veľké množstvo koncov a je teda znovu hrateľná.
15.10.2017
Určitě 5 hvězd, naprosto skvělý příběh, který jen tak nepustí a musíte hrát a hrát a hrát až do uplnýho konce. Hra založená na rozhodování, kde mi někdy trvalo déle než jsem se rozhodl. Musím se přiznat, že jsem si u této hry hodně pobrečel. Těším se na další díl, který se oficiálně už dělá.
04.06.2017
Hra naprosto vtáhne do děje a nelze se od toho odlepit. Pro mě bylo 5 epizod málo, nezlobil bych se, kdyby to bylo delší. Zajímavá podobnost se seriálem 13 Reasons Why.
03.05.2017
Výborná hra se silným příběhem, kde mi odkáplo pár slz a následně jsem přemýšlel co budu dělat se svým skutečným životem :D
01.05.2017
Super hra. Prošla jsem ji za tři dny... a musím říct, že jsem někdy hodně dlouho uvažovala jestli moje rozhodnutí bylo správné. Ale opravdu skvělá hra!
27.04.2017
Na Steamu jsem si zkoušel první epizodu, ale i to byla velice emoční záležitost! Výborná hra :)
24.04.2017
Hra, ve které prvních pár hodin řešíte holčičí problémy, ale postupně to přejde do velmi temného thrilleru a nebude to dlouho trvat a chvílemi i začnete pochybovat o svých rozhodnutích, které jste během hry učinili. Konec dokáže jednoho pořádně rozhodit. Oprávněně hra roku na mnoha serverech.
20.04.2017
Mám pouze 1.epizodu (F2P) a ta je fakt super
15.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.