Linelight

Linelight

Vydavatelé: My Dog Zorro
Vývojáři: My Dog Zorro
Žánry: Indie, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

30. ledna 2017 - Mac
30. ledna 2017 - PC
31. ledna 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Tam, kde většina logických her potřebuje slova pro učení hráče, si Linelight vystačí jen s prostým vizuálním znázorněním. Je to krásná ukázka toho, jak má vypadat design v logickém titulu. Vezměte si například oranžové čárky. Vidíte ji nahoře na plošině, kam se ale nemůžete dostat. Jenže na té plošině...zobrazit více

Tam, kde většina logických her potřebuje slova pro učení hráče, si Linelight vystačí jen s prostým vizuálním znázorněním. Je to krásná ukázka toho, jak má vypadat design v logickém titulu. Vezměte si například oranžové čárky. Vidíte ji nahoře na plošině, kam se ale nemůžete dostat. Jenže na té plošině je i spínač ke dveřím. Co uděláte? Můžete se s vaší čárkou pohnout dopředu a to také uděláte. A ejhle, ona oranžová se pohybuje také. Zastavíte se a ona se také zastaví. Takže vám dojde, že se musíte pohybovat a ona se bude pohybovat také.

Postupem času se na nejprve jednoduché hádanky nabalují další a další prvky, díky kterým bude celý tento titul celkem výzvou. Budete tu mít plošiny, spínače, klíče a zámky, urychlovače pohybu, dojde i na různé druhy čárek, z nichž má každá jiný vzorec chování (některé se pohybují samovolně, jiné jsou vázány na váš pohyb, další zase můžete přitáhnout k sobě), poté zjistíte, že můžete zvětšovat svou velikost, tvořit vlastní kopie atd. Naprosto parádní věcí je, že hra nijak netlačí na pilu, vše je vám nejprve krásně objasněno a až si vše vyzkoušíte, hra vám předhodí těžší hádanky.

zdroj: http://firewolf.zing.cz/clanek/3651/linelight-perfektni-logicka-hra-s-nezapomenutelnou-atmosferou

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP and up
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities
Pevný disk: 220 MB volného místa

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Strašně jsem se těšil na vidání, nemůže se dočkat až si ji koupím :) prej je super
15.08.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.