Little Nightmares

Little Nightmares

Vývojáři: Tarsier Studios
Žánry: Arkády, Plošinovky, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

28. dubna 2017 - PlayStation 4
28. dubna 2017 - PC
28. dubna 2017 - Xbox One

Popis hry

SIX EDITION OBSAHUJE
- figurku hlavní hrdinky Six (10 cm)
- soundtrack na CD
- plakát velikosti A3
- samolepky

Netradiční hororová plošinovka vypráví temný příběh, který bude hráče konfrontovat s jeho dětskými obavami a nočními můrami. The Maw, nebo-li Chřtán, přijíždí každý rok. Vždy ve stejnou dobu,...zobrazit více

SIX EDITION OBSAHUJE
- figurku hlavní hrdinky Six (10 cm)
- soundtrack na CD
- plakát velikosti A3
- samolepky

Netradiční hororová plošinovka vypráví temný příběh, který bude hráče konfrontovat s jeho dětskými obavami a nočními můrami. The Maw, nebo-li Chřtán, přijíždí každý rok. Vždy ve stejnou dobu, ale nikdy ne na stejné místo. Plazí se, prochází kolem a pak zaboří své drápy hluboko do lesknoucí se vody. Tady v naprosté tichosti sedí a čeká.

VSTUPTE DO CHŘTÁNU
Brzy poté začnou přijíždět hosté. Monstrózní, upocení, hladoví hosté. Všechny švy na šatech mají díky nafouknutým tělům napnuté k prasknutí. Jejich vyboulené oči jsou unuděné k smrti. Přes můstek vstoupí do úst The Maw a je jich čím dál tím víc. Bohužel ještě nikdo, kdo vstoupil, se nikdy nevrátil, aby mohl vyprávět co se uvnitř událo. Alespoň zatím ne...

PONURÝ SVĚT
Vašim úkolem bude pomoci malé Six, ve žluté pláštěnce a vybavené pouze zapalovačem, uniknout z The Maw. Čeká vás uvnitř celkem šest různých světů. Třeba domeček pro panenky, který je zároveň dětským hřištěm i vězením. Každá úroveň je na půl sen a na půl noční můra, kde každý váš krok sleduje cosi schované v temných stínech.

DĚTSKÁ HRA
Znovu v sobě najděte své vnitřní dítě a probuďte svoji představivost. V tomto předimenzovaném světě musíte být chytří, vynalézaví a připravení na cokoliv. I malé zaváhání může mít fatální následky.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém:  Windows 7, 64-bit
Procesor:  Intel CPU Core i3
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Nvidia GTX 460
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 10 GB volného místa

Aktuální cena

Strašidelná hopsačka. Dost neobvyklá kombinace, která se podle mě hodně snaží o navození pocitu Limba nebo Inside. Hra je to pěkná a do detailu zmáklá. Jen to ovládání mohlo být vyřešené lépe. Palce nahoru za Guest Area a Ladies rooms - ty mi opravdu nahnali do gatí.
12.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.