Luxuria Superbia

Luxuria Superbia

Vydavatelé: Tale of Tales
Vývojáři: Tale of Tales
Žánry: Indie
Příbuzné kategorie: Indie hry

Datum vydání zobrazit vše

15. listopadu 2013 - iOS

Popis hry

Vstupujete do květiny, jež je na začátku bílá a netknutá. Vaším úkolem je dodat jí barvu a potěšit ji. Nesmíte však k cíli postupovat příliš rychle, ani příliš pozvolna. Navíc každá z dvanácti květin má ráda něco trochu jiného a každá další je o něco náročnější. Hra vás bude hypnotizovat svými sytými...zobrazit více

Vstupujete do květiny, jež je na začátku bílá a netknutá. Vaším úkolem je dodat jí barvu a potěšit ji. Nesmíte však k cíli postupovat příliš rychle, ani příliš pozvolna. Navíc každá z dvanácti květin má ráda něco trochu jiného a každá další je o něco náročnější. Hra vás bude hypnotizovat svými sytými a vášnivými barvami, polo-abstraktními výjevy a psychedelickou hudbou.  

Hra je primárně určená pro zařízení s dotykovým displejem, na němž získává další rozměr, ale hratelná je i pomocí myši na PC.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: XP
Procesor: 1 Ghz
Paměť: 500 MB RAM
Pevný disk: 250 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.