Machinarium

Machinarium

Vydavatelé: Amanita Design
Vývojáři: Amanita Design
Žánry: Indie, Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

16. října 2009 - PC
16. října 2009 - Linux
16. října 2009 - Mac
12. května 2010 - Mobile
6. září 2012 - PlayStation 3
21. září 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Machinarium je "point-and-click" adventura od tvůrců populární web-hry Samorost a Samorost 2. Mimo jiné, je to i pojmenování města, ve kterém žijí pouze roboti. Vaším hlavním hrdinou je malý robot, který byl vyhozený na vrakoviště. Aby mohl čelit různým nástrahám musíte ho nejprve poskládat, až potom...zobrazit více

Machinarium je "point-and-click" adventura od tvůrců populární web-hry Samorost a Samorost 2. Mimo jiné, je to i pojmenování města, ve kterém žijí pouze roboti. Vaším hlavním hrdinou je malý robot, který byl vyhozený na vrakoviště. Aby mohl čelit různým nástrahám musíte ho nejprve poskládat, až potom se budete moci vydat zpět a zachránit město i svou robotickou přítelkyni. Příbeh je vyprávěn pomocí krátkych nedabovaných animací (pomocí obrázků). Úvodní hádanky jsou poměrně jednoduché a slouží k představení ovládání.

zdroj: Heureka

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft® Windows® XP/Vista/7
Procesor: 1,8 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Pevný disk: 380 MB volného místa

Aktuální cena

Nejkrasnější česká hra,která je kreslená a není težká,takže je pro děti vhodná.
24.10.2017
Nádherná hra,krásný příběh všechno je prostě super. doporučuji všem :)
29.04.2017
Logická česká hříčka, u které doporučuji relaxovat. Hra je bez jakéhokoliv dabingu, pouze nesrozumitelnou řečí. Grafika je jakási kreslená a krásná :)
24.04.2017
Tuto hru jsem si zamiloval, Ať už z toho příběhu který velmi hezký, nebo té grafiky která také velmi pěkná a nakonec třeba ještě z toho důvodu že to dělali čeští vývojáři.
15.04.2017
Hlavní hrdina se jmenuje Josef. Jméno bylo vybráno jako pocta Josefu Čapkovi - "vynálezci" slova robot.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.