Mafia II: Jimmy's Vendetta

Mafia II: Jimmy's Vendetta

Datum vydání zobrazit vše

7. září 2010 - PlayStation 3
7. září 2010 - Xbox 360
7. září 2010 - PC

Popis hry

V DLC hrajete za zcela novou postavu, v původní hře vůbec nepřítomnou. Jimmy je člověk, kterého si najímá místní mafie či přistěhovalci z Itálie, aby za ně plnil špinavou práci. Jednoho dne se však věci trochu zkomplikují a tak se mafie rozhodne Jimmyho prodat policii. Jimmy se jim ale rozhodne pomstít......zobrazit více

V DLC hrajete za zcela novou postavu, v původní hře vůbec nepřítomnou. Jimmy je člověk, kterého si najímá místní mafie či přistěhovalci z Itálie, aby za ně plnil špinavou práci. Jednoho dne se však věci trochu zkomplikují a tak se mafie rozhodne Jimmyho prodat policii. Jimmy se jim ale rozhodne pomstít...
Hra obsahuje třicet misí, ve kterých je vaším úkolem krást auta, ničit Irské či Italské hospody, chránit svědky a různě znemožňovat svým protivníkům nelegální obchody. Vše ještě víc arkádově než v původní hře, za každé zabití dokonce dostáváte i body, stejně tak za rychlou jízdu, skoky nebo smyky. Příběh je vyprávěn prakticky jen pomocí dvou cutscén - na začátku a na konci. Mise jsou striktně lineární, stejně jako postup hrou - úkoly jsou předem dané a často se opakují. Najdete zde také nové achievementy a online žebříčky.
Upozornění: Jedná se o rozšiřující balíček, ke hraní potřebujete hru Mafia II.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft Windows XP (SP2 nebo pozdější) / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Pentium D 3 GHz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (dvoujádrový) nebo rychlejší
Paměť: 1.5 GB RAM
Pevný disk: 8 GB
Grafická karta: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro nebo lepší
Zvuková karta: 100% kompatibilní s DirectX 9.0c
Zařízení: klávesnice a myš nebo gamepad kompatibilní s Windows

Aktuální cena

Jak už napovídá název obou DLC k Mafii II, kde hraje hlavní roli nájemný zabiják Jimmy, v tomto druhém, tedy Jimmyho vendetě, se zaměříte nikoliv na plnění úkolů, ale především pomstít to, že vás někdo napráskal a Jimmy si tak šel na konci prvního DLC pěkně sednout do chládku. Znovu nejde o žádný příběhový skvost což je škoda, ale ani tohle DLC neurazí a jistě si i své fanoušky najde. Dávám ****.
08.11.2017
Bohužel odbyté dlc, k perfektní hře s perfektní postavou. Je to škoda, že vývojáří udělali všechna dlc ve stejném nudném stylu. Jeď sem, jeď tam. Máš na to tolik času, bum, bum, bum. jeď sem, jeď tam. Zajímavé cut scény v těchto dlc jsou pouze na začátku a konci. Příběh je tím pádem odbytý, jak jsem zmiňoval.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 66%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
42 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.