Mafia II: The Betrayal of Jimmy

Mafia II: The Betrayal of Jimmy

Datum vydání zobrazit vše

24. srpna 2010 - PlayStation 3
24. srpna 2010 - Xbox 360
24. srpna 2010 - PC

Popis hry

Jedná se o balíček misí v arkádovém stylu, kde se stanete námezdným zabijákem Jimmym. Jimmy je chlápek, kterého si lidé najímají, aby za ně dokončil „práci“. Čeká vás plno nových misí zasazených do města, díky kterým budete jezdit a střílet po Empire Bay celé hodiny. Systém žebříku nejlepších skóre přidává...zobrazit více

Jedná se o balíček misí v arkádovém stylu, kde se stanete námezdným zabijákem Jimmym. Jimmy je chlápek, kterého si lidé najímají, aby za ně dokončil „práci“. Čeká vás plno nových misí zasazených do města, díky kterým budete jezdit a střílet po Empire Bay celé hodiny. Systém žebříku nejlepších skóre přidává prvek znovuhratelnosti a motivuje vás, abyste se snažili prostřílet až na vrchol.
Upozornění: Jedná se o rozšiřující balíček, ke hraní potřebujete hru Mafia II.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft Windows XP (SP2 nebo pozdější) / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Pentium D 3 GHz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (dvoujádrový) nebo rychlejší
Paměť: 1.5 GB RAM
Pevný disk: 8 GB
Grafická karta: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro nebo lepší
Zvuková karta: 100% kompatibilní s DirectX 9.0c
Zařízení: klávesnice a myš nebo gamepad kompatibilní s Windows

Aktuální cena

"Zdrada Jimmyho" je další ze tří DLC ke hře Mafia II, která byla k dostání krátce po vydání hry. Tentokrát se ujímáte postavy, o které v základním příběhu vůbec nebyla zmínka. Jako Jimmy plníte roli nájemného vraha, po kterém nezůstanou žádné stopy vedoucí k vašim "zákazníkům", ale jenom spoušť. Příběhově toto DLC bohužel příliš silné není, naštěstí však protáhne hrací dobu hry o dalších několik hodin. Dávám ****.
08.11.2017
Apeluji k mému komentáři na pokračování k tomuto dlc. "Je to škoda, že vývojáří udělali všechna dlc ve stejném nudném stylu. Jeď sem, jeď tam. Máš na to tolik času, bum, bum, bum. jeď sem, jeď tam. Zajímavé cut scény v těchto dlc jsou pouze na začátku a konci. Příběh je tím pádem odbytý, jak jsem zmiňoval".
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 72%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
n/a 100
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.