Mafia III: Sign of the Times

Mafia III: Sign of the Times

Vydavatelé: 2K Games
Vývojáři: Hangar 13
Žánry: FPS, Adventury
Mafia III: Sign of the Times je DLC pro Mafia III

Datum vydání zobrazit vše

25. července 2017 - PlayStation 4
25. července 2017 - PC
25. července 2017 - Mac
25. července 2017 - Xbox One

Popis hry

Tento obsah vyžaduje původní hru Mafia III.
 
Lincoln, neustále pronásledovaný smrtí své náhradní rodiny, se rozhodne spolu s otcem Jamesem dosáhnout v baru U Sammyho smíření. Když však dorazí na místo,...zobrazit více

Tento obsah vyžaduje původní hru Mafia III.
 
Lincoln, neustále pronásledovaný smrtí své náhradní rodiny, se rozhodne spolu s otcem Jamesem dosáhnout v baru U Sammyho smíření. Když však dorazí na místo, narazí zde na vyšinutou sektu, která místa plná bolesti a utrpení využívá k rituálním zvěrstvům s lidskými oběťmi. Lincoln se tak s pomocí nových vozidel, zbraní i investigativních nástrojů vrhá do temného světa plného drog a násilí, aby krutovládu téhle zvrhlé sekty ukončil a sám snad konečně došel pokoje.
 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Rozšíření Znamení časů je součástí Season Pass. Vlastníte-li Season Pass, pak si rozšíření Znamení časů nepořizujte, neboť na něj již máte nárok.
 
LIDSKÁ OBĚŤ
Sekta Ensanglante se ze všech sil snaží vrátit do New Bordeaux řád a spravedlnost, jichž je dle jejího přesvědčení možné dosáhnout jen pomocí násilných rituálů. S využitím halucinogenních drog ohýbá mysli svých členů, překrucuje jejich vnímání reality a mění je ve stroje na zabíjení.
 
VYŠETŘOVÁNÍ RITUÁLNÍCH MÍST
S pomocí nových investigativních dovedností a nástrojů se Lincoln na řadě zpustlých zákoutí města pustí do sledování a dokumentace zvrácených praktik sektářských šílenců. Jeho trénované oči rozlousknou jejich šifry a odhalí operační základnu ukrytou v opuštěném sanatoriu u pobřeží nedaleko New Bordeaux.
 
NOVÉ TAKTICKÉ MOŽNOSTI A HRAČKY
Tajuplné a násilnické praktiky sekty Ensanglante před Lincolna postaví tvrdý oříšek. Bude-li chtít zůstat vždy aspoň o krok vepředu, bude muset využít zbrusu nové techniky zpomalení během souboje a zapojit rozšířený arzenál i vozovou flotilu. Rozprášení sekty Ensanglante by pro celé město bylo obrovským požehnáním, za které by si Lincoln vysloužil jedinečné a exkluzivní předměty.
 
Z POPELA
Ještě než Marcanova rodina vypálila bar U Sammyho, byl to ten nejlepší podnik v celé Hollow. S trochou práce ho však Lincoln může postavit zpátky na nohy a znovu z něj udělat vyhledávaný cíl.
 
 
 
 
Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/
© 2017 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVINULO STUDIO HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONKY RATINGU JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY THE ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® 7 x64-bit
Procesor: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: 2GB of Video Memory & NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compliant Sound card
Dodatečné poznámky: Windows 8.1 users may need additional Windows Update files: Please Click here for information

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.