Marc Eckō's Getting Up: Contents Under Pressure

Marc Eckō's Getting Up: Contents Under Pressure

Vydavatelé: Devolver Digital, Atari
Žánry: Hack and slash, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

14. února 2006 - PC
14. února 2006 - PlayStation 2
14. února 2006 - Mobile
14. února 2006 - Xbox

Popis hry

Jde o titul, který není možné lehce zařadit do jednoho specifického žánru. Hra totiž kombinuje souboje, akčně adventurní momenty a dojde i na tiché plížení temnými kouty. Základem tohoto titulu je však překvapivě příběh společenského vyděděnce jménem Trane, který svými "uměleckými výtvory" hodlá pokrýt...zobrazit více

Jde o titul, který není možné lehce zařadit do jednoho specifického žánru. Hra totiž kombinuje souboje, akčně adventurní momenty a dojde i na tiché plížení temnými kouty. Základem tohoto titulu je však překvapivě příběh společenského vyděděnce jménem Trane, který svými "uměleckými výtvory" hodlá pokrýt celé politicky nesvobodné město New Radius.

Situace se však postupně změní. Z obyčejného sprejera se později stane vůdce lidí stejného politického názoru, což časem vyústí až v revoluci. Hráč se v kůži Tranea dostane do řady zapeklitých situací vyžadující pohotové reakce, rychlé reflexy, ale také přesnou ruku při kreslení politicky provokativních tagů. Dojde však i na plížení skrze nebezpečné lokace plné nebezpečných nepřátel.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: 1.8 GHz CPU
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 64MB Video Memory, T&L compatible video card
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card
Dodatečné poznámky: Wired Xbox 360 Controller Strongly Recommended

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.