Mass Effect 3

Mass Effect 3

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: BioWare Edmonton, BioWare
Žánry: FPS, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

6. března 2012 - Xbox 360
6. března 2012 - PlayStation 3
6. března 2012 - PC
18. listopadu 2012 - Wii U

Popis hry

V Mass Effect 3 provádí starobylá mimozemská rasa Reaperů mohutnou invazi do celé galaxie a nechává za sebou jen zkázu a neštěstí. Útočníkům se podaří dobýt i Zemi a život v galaxii je na pokraji vyhlazení. Jedinou šancí na záchranu zůstávají hráči, kteří se v roli velitele Sheparda musí postavit do...zobrazit více

V Mass Effect 3 provádí starobylá mimozemská rasa Reaperů mohutnou invazi do celé galaxie a nechává za sebou jen zkázu a neštěstí. Útočníkům se podaří dobýt i Zemi a život v galaxii je na pokraji vyhlazení. Jedinou šancí na záchranu zůstávají hráči, kteří se v roli velitele Sheparda musí postavit do čela protiútoku k znovuzískání Modré planety. V případě selhání je osud celé civilizace zpečetěn. Jen hráči mohou určit způsob vyústění jednotlivých událostí, které planety budou zachráněny před vyhlazením a které aliance zformují či opustí ve snaze o shromáždění sil galaxie s cílem jednou provždy eliminovat reaperskou hrozbu. Série Mass Effect kombinuje prvky špičkové akční střílečky s filmově prezentovaným interaktivním příběhem. Její tituly patří historicky mezi jedny z nejúspěšnějších, když za dobu své existence získaly přes 200 mezinárodních ocenění.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Krásne zakončenie Shepardovych dobrodružstiev. Nie tak kvalitné ako druhý diel ale stále nadpriemerné. Určite odporúčam zahrať všetky tri diely.
30.10.2017
Není to tak dobré jako druhý díl. Stále se ale jedná o galaktický opus nejlepších kvalit. Hra bohužel stále patří do éry kruté DLC politiky, kterou EA praktikovala a je tedy nutné si ta DLC dokoupit, jinak je zážitek ze hry jen poloviční. Za to hvězdičku dolů + za poněkud drsně utnutý konec, který nějak nebral v potaz celý zbytek předchozích 130 hodin mého hraní.
22.06.2017
Jedna ze srdcovek, až na ten úplný konec. Shepparda prostě neměli nechat umřít, ne po tom všem, co prožil a co udělal pro celou galaxii, to si nezasloužil...
02.06.2017
neskutocne brutalny koniec hry. Ale na ME 2 to aj tak nema, kedze skumanie galaxie mi stale kazili Reapery
20.04.2017
Výborné pokračování příběhového sci-fi RPG, do kterého lze přenést postavu a volby z předcházejících dílů. To dobré z předchozích dílů zůstalo a bylo doplněno o řadu zajímavých prvků.
18.04.2017
Vyvrcholenie trilógie ako sa patrí, ešte že to EA zachránilo DLC Extended Cut.
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.