Mass Effect

Mass Effect

Vývojáři: BioWare Edmonton, BioWare
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

20. listopadu 2007 - Xbox 360
28. května 2008 - PC
4. prosince 2012 - PlayStation 3
5. prosince 2012 - PlayStation Network

Popis hry

Fantastické RPG, která obdrželo na platformě Xbox 360 více než 70 ocenění jako např. Hra roku, Konzolová hra roku a RPG roku, nyní přichází také na PC.
Ve hře Mass Effect zaujmete roli velitele Sheparda, kterého čeká netušené dobrodružství, v němž bude zachraňovat galaxii před bezprostřední zkázou. Příběh...zobrazit více

Fantastické RPG, která obdrželo na platformě Xbox 360 více než 70 ocenění jako např. Hra roku, Konzolová hra roku a RPG roku, nyní přichází také na PC.
Ve hře Mass Effect zaujmete roli velitele Sheparda, kterého čeká netušené dobrodružství, v němž bude zachraňovat galaxii před bezprostřední zkázou. Příběh plný zrady, hrdinství, obtížných rozhodnutí i nekonečného vesmíru je nesmírně barvitý a bohatý , takže vás jistě vtáhne a nepustí.

PC hra Mass Effect vyjde v profesionální české verzi s anglickým dabingem a volitelnými českými nebo anglickými titulky. Jsi připraven dotknout se hvězd?

Vlastnosti hry:

- Optimalizované ovládání bylo vyvinuto zvlášť pro PC.

- Vizuální efekty ve vysokém rozlišení přinášejí detailně zpracované textury, postavy i prostředí.

- Ovládání si můžete zcela upravit podle svého a nastavit si je tak, aby maximálně vyhovovalo vašemu stylu hraní.

- Ovládání "Run & Gun" ("běž a střílej"). Biotickým schopnostem a dovednostem lze přiřadit klávesové zkratky, takže si můžete maximálně vychutnat neopakovatelnou akci hry Mass Effect.

- Nová minihra, kde je třeba přemýšlet.

- Nové rozhraní a funkčnost inventáře. Vylepšený systém inventáře velmi usnadňuje používání a úpravy zbraní a zbroje.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Supported OS: Microsoft Windows® XP with SP2 or Windows Vista*
Processor: Intel P4 2.4 Ghz or faster / AMD 2.0 Ghz
Memory: 1.0 GB RAM or more (2.0 GB for Vista)
Graphics: DirectX 9.0c compatible, ATI X1300 XT or greater (ATI X1300, X1300 Pro, X1600 Pro, Radeon 2600 HD, and HD 2400 are below minimum system requirements); NVidia GeForce 6800 or greater (7300, 7600 GS, 8500 are below minimum system requirements)
Hard Drive: 12.0 GB or more free hard drive space
Sound: DirectX 9.0c compatible
DirectX®: 9.0c * WINDOWS VISTA OR WINDOWS 7 USERS: Launching “Mass Effect” from Steam requires the setting “Run as Administrator”. If the User Account Control feature of Windows Vista is enabled, launching “Mass Effect” from Steam will result in failure. For users with User Account Control enabled, launch Steam using the “Run as Administrator” option or launch from the windows shortcut.
INTERNET CONNECTION AND END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. MORE INFORMATION IS AVAILABLE AT WWW.EA.COM.

Aktuální cena

Super hra, ktorá vás pohltí svojim príbehom a hratelnostou. Odporúčam zahrať.
30.10.2017
Jeho pompézní výpravnost, propracovanost a logičnost celého univerza ho vynáší do nebes mezi nejlepší počiny next-gen éry. Takhle totiž next-gen vypadá
25.04.2017
Spoustě lidí už zastírá objektivní rozum nostalgie. Ta hra ale není zase až tak dobrá. hra není plynulá a vše trvá strašně dlouho. Trvalo mi 6 let, než jsem se prokousal přes první polovinu hry a měl sem první kontakt s Reapery. Uznávám, že od té chvíli mě to chytlo a bavilo. Ale ten začátek...
21.04.2017
perfektny pribeh, hratelnost. Presiel som ju x-krat a stale ma bavi kedze tam je milion moznosti zmenit pribeh, ktory pokracuje v ME 2 a v ME3
20.04.2017
Začátek trošku zmatený, ale když se do toho člověk dostane, tak ho hra chytí a nepustí. Skvělá hratelnost, prvotřídní příběh, spousta side questů.... Hra mně zabavila ve výsledku na nějákých 26 hodin a věřím, že se k ní ještě někdy vrátím na vyšší obtížnost :-)
19.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.