Max Payne 2: The Fall Of Max Payne

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne

Vydavatelé: Rockstar Games
Vývojáři: Remedy Entertainment
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

24. října 2003 - PC
2. prosince 2003 - PlayStation 2
5. prosince 2003 - Xbox
27. dubna 2009 - Xbox 360
1. května 2012 - PlayStation 3

Popis hry

Jeho život je v troskách, přesto se Max Payne znovu snaží najít sám sebe v práci u NYPD. Během vyšetřování běžné vraždy narazí na Monu Sax - ženu, o které si myslel, že je mrtvá. Femme fatale – osudová žena, jež je klíčem k otázkám, které jej pronásledují. Ale v temné a tragické noci New York City není...zobrazit více

Jeho život je v troskách, přesto se Max Payne znovu snaží najít sám sebe v práci u NYPD. Během vyšetřování běžné vraždy narazí na Monu Sax - ženu, o které si myslel, že je mrtvá. Femme fatale – osudová žena, jež je klíčem k otázkám, které jej pronásledují. Ale v temné a tragické noci New York City není nic jednoduchého. Mezi Maxem a odpověďmi, které hledá , stojí celá armáda darebáků z podsvětí. A tak cesta hluboko do jeho vlastního pekla pokračuje.
Max Payne 2 je akční hra s propracovaným příběhem a atmosférou noir filmu. Zápletka přináší řadu nečekaných zvratů a šokujících odhalení. Fanoušci Maxe Payna budou nadšeni. Oproti prvnímu dílu přinese ješte intenzivnější hratelnost a zdokonalenou grafiku.

zdroj: Heureka

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft® Windows® 2000/XP
Procesor: 1 GHz PIII/Athlon nebo 1.2 GHz Celeron/Duron
Paměť: 256 MB RAM
Grafická karta: 32 MB s AGP a s podporou T&L
Verze DirectX: DirectX 9.0
Pevný disk: 1.5 GB
Zvuková karta: kompatibilní s DirectSound
Zařízení: Klávesnice a myšDoporučené:
Operační systém: Microsoft® Windows® 2000/XP
Procesor: 1 GHz PIII/Athlon nebo 1.2 GHz Celeron/Duron
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 64 MB kompatibilní s DirectX 9, AGP a s podporou T&L
Verze DirectX: DirectX 9.0
Pevný disk: 1.5 GB
Zvuková karta: kompatibilní s DirectSound
Zařízení: Klávesnice a myš

Aktuální cena

Maxipes Payne je huste! Miluju celou trilogii! A tenhle díl stojí taky za to, a to hned dvojnásobně, když je to dvojka. Má super atmošku a bullet timu si užijete pořádnej kotel!!
06.01.2018
Technologicky pokročilejší díl, který měl svého předchůdce zahanbit. Realita byla ale opačná. Snaha o lepší příběh přišla opět vniveč a nakonec šlo zase jen o to kosení feťáků a jiné chamrati. Prakticky to jediné, co si ze hry pamatuju je mechanika, kdy sem vám na jeden zásobník podařilo zabít myslím že 5 nepřátel, čímž se vám připravila husto krutá animace, jak Max s rotující kamerou a ve zpomaleném čase přebíjí. Jo, to bylo hustokrutopřísné.
22.04.2017
Nejlepší newyorský policista Max Payne se svojí berretou bojuje proti zločinu, ale i svým nočním můrám, které jsou vážně strašidelné.
22.04.2017
V případě že dohrajete hru na nejtěžší obtížnost, spustí se vám druhý, alternativní konec.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.