Metal Gear Solid

Datum vydání zobrazit vše

3. září 1998 - PlayStation
24. června 1999 - PC

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Jedná se o kultovní hru z tehdy začínajícího žánru stealth akčních her... Vyrůstal jsem na Kojima-sanovi a nelituju na hodinách... Pardon - dnech, strávených nad touto klasikou. Jsou zde patřičné úchylárny, přestože v rámci rozumných mezí, postavy s hloubkou dosud nepoznanou a plot twisty jedna báseň... Bossové originální, skvělá hudba společně s dabingy postav a pár těch možností, jak on titul projít jen obohatily... Jediná vada na kráse - délka hry... Dá se projít za pár hodin, ale zcela jistě ne bez pomoci... Hra mi vydržela dvacet let, než mě ještě neomrzela - jako bych měl šátek kolem hlavy...... :)
02.02.2020
Naprostý skvost mezi stealth hrami, základ každého PS1 hráče. Hra přišla nejen s úchvatnou grafikou, ale i s velice propracovaným příběhem a zajímavými boss fighty. Dodnes pamatuji kolik hodin mi trvalo, než jsem hru dokončil.
02.10.2017
Vývojáři původně navrhovali level design pomocí LEGO kostek.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.