Metro 2033

Metro 2033

Vydavatelé: THQ
Vývojáři: 4A Games
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

16. března 2010 - Xbox 360
16. března 2010 - PC

Popis hry

Akční survival horor s prvky RPG je založen na knize, kterou napsal spisovatele Dmitriy Glukhovskiy.
Děj se odehrává v blízké budoucnosti v útrobách moskevského metra, kam se hrstky lidí ukryly před radiací, která je všude na povrchu. Během let v izolaci si jednotlivé stanice vybudovaly vlastní ekonomiku,...zobrazit více

Akční survival horor s prvky RPG je založen na knize, kterou napsal spisovatele Dmitriy Glukhovskiy.
Děj se odehrává v blízké budoucnosti v útrobách moskevského metra, kam se hrstky lidí ukryly před radiací, která je všude na povrchu. Během let v izolaci si jednotlivé stanice vybudovaly vlastní ekonomiku, náboženství a politické uspořádání. Nyní na nejsevernější stanici VDNH začínají útočit mutanti z povrchu a mladý muž Artem je pověřen donést varování do ostatních stanic.
Hra Metro 2033: The Last Refuge nebude hráče provádět jen temnými tunely, podíváte se i na povrch do post apokalyptické Moskvy. Hlavní dějová line má několik možných konců, ale dostane se také na postranní úkoly a mnoho mini her.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked som bol male dieta a uzil som si ju.
16.10.2017
Upřímně - nic moc. Je to pořád stejné a po čase to začně nudit a hráč celkem dobře předvídá.
14.08.2017
Naprostá pecka. Atmosféra hry je zcela jedinečná. Přestože prostor pro kreativitu je zde kvůli tomu, že se většina hry odehrává v metru minimální, tak vadit to nikomu vůbec nemusí. Hra zcela předčila moje očekávání, přitom i optimalizace hry je na solidní úrovni. Jedna z nejlepších her jaké jsem kdy hrál a při té příležitosti mohu doporučit i knihu. Dávám jasných *****.
13.07.2017
Výborná hororová střílečka inspirována knižní předlohou. Deprimující postapokalyptická Moskva, hutná atmosféra v tunelech metra zamořeného mutanty a poutavá příběhová linka z této hry vytváří jedinečný zážitek, který by si žádný fanoušek žánru neměl nechat ujít. Pokud máte rádi například S.T.A.L.K.E.R., neváhejte!
22.05.2017
Tady teprve poznáte, co je to pravá survival hardcore hra. Doporučuji zahrát :)
24.04.2017
Zahrajte si to na hardcore Survival obtížnost. Potom poznáte, co je to opravdu Metro 2033 :) Na ztracené metro a knihovnu nikdy nezapomenu!
21.04.2017
Hodně dobrá hra s nezapomenutelnou atmosférou a fantastickými lokacemi. Každý kousek příběhu mi přišel lepší a lepší a když sem si myslel, že už sem viděl všechno tak hra mě opět překvapila. Ta hra umí udělat opravdu dobrý dojem a ty zbraně + příšery prostě super. Také se mi líbí, že cestou střetáváte různé postavy, některé s vámi i kousek cestují a to mi přijde strašně super. Hra má i smysl pro detail. Rozhodně doporučuji zahrát :)
19.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.