Metro: Last Light

Metro: Last Light

Vydavatelé: Deep Silver
Vývojáři: 4A Games
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

14. května 2013 - PlayStation 3
14. května 2013 - Xbox 360
14. května 2013 - PC

Popis hry

Příběh hry Metro: Last Light nás zavede o 20 let do budoucnosti po událostech v Metro 2033, kdy ti, kteří přežili nukleární apokalypsu, stále žijí v relativním bezpečí moskevského metra. Monstra, radioaktivní prach, nebezpečné plyny, to vše nyní hyzdí povrch naší planety a lidská rasa je donucena žít...zobrazit více

Příběh hry Metro: Last Light nás zavede o 20 let do budoucnosti po událostech v Metro 2033, kdy ti, kteří přežili nukleární apokalypsu, stále žijí v relativním bezpečí moskevského metra. Monstra, radioaktivní prach, nebezpečné plyny, to vše nyní hyzdí povrch naší planety a lidská rasa je donucena žít v podzemí. Opět se ujmeme našeho hrdiny z jedničky, který si prošel peklem a byl obdařen novým pohledem na události. Artyom je opět v plné síle a rozhodl se pokračovat v boji proti neznámu. Poznejte zimu, utrpení, tunely, poznejte METRO!!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP (32-Bit only), Vista, 7, or 8
Procesor: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: DirectX 9, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
DirectX: Verze 9.0c
Dodatečné poznámky: Metro: Last Light utilizes NVIDIA 3D Vision with compatible cards and hardware.

Aktuální cena

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked som bol male dieta a uzil som si ju.
16.10.2017
Neméně bombastické navázání na první díl. Grafika se téměř nezměnila a to je jenom dobře, protože autoři hry neměli nutkání nacpat do hry "vychytávky", které z inventáře a herního systému udělají oproti předchozímu dílu naprostý chaos (příklad za všechny Batman Arkham Asylum -> Batman Arkham City). Hra je opět pěkným a povedením dokreslením knižní předlohy od které se však místy liší a to je další věc, která se mi líbí. Jedna z nejlepších her posledních let. Dávám *****.
13.07.2017
Ten příběh byl už taková nastavovačka, ale to jsou i knihy autora oproti původní 2033. Osobně jsem si tu užil spíš přepracovaný stealth a že vlastně nebylo nutné ani jednou vystřelit. Dobře byla i zpracovaná "spolupráce" z Temným. Za zmínku stojí i některá DLC, třeba jako sbírání artefaktů tam ze světa nahoře.
21.04.2017
Po příběhové stránce moc dobře propracovaná hra. Možnost vylepšování zbraní je opravdu zajímavé. Super atmosféra postapokaliptického města. Grafické zpracování a hratelnost příjemně zlepšuje požitek ze hry. Úspěšné pokračování předchozího dílu, potěší všechny fandy této hry.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.