Middle-earth: Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War

Vývojáři: Monolith Productions
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

10. října 2017 - PC
10. října 2017 - PlayStation 4
10. října 2017 - Xbox One

Popis hry

Uvedená cena je zatím pouze orientační a může se změnit.

Volné pokračování nečekaného hitu Shadow of Mordor nám představí originální příběh s návratem Taliona a Celebrimbora, kteří mají za úkol proniknout skrze nepřátelské linie a vytvořit armádu s jejíž pomocí se postaví Temnému Lordu Sauronovi. Shadow...zobrazit více

Uvedená cena je zatím pouze orientační a může se změnit.

Volné pokračování nečekaného hitu Shadow of Mordor nám představí originální příběh s návratem Taliona a Celebrimbora, kteří mají za úkol proniknout skrze nepřátelské linie a vytvořit armádu s jejíž pomocí se postaví Temnému Lordu Sauronovi. Shadow of War se odehrává mezi událostmi Hobita a Pána prstenů. 

OVLIVNĚTE SVĚT STŘEDOZEMĚ
Ve hře budete mít k dispozici tzv. Prsten Moci a utkáte se se smrtícími nepřáteli, včetně Saurona a jeho Nazgula, v monumentální bitvě o Středozem. Shadow of War opět nabídne otevřený svět a vylepšený systém Nemesis. Robustní systém je nyní aplikován na celý svět, kde hráč svými akcemi a rozhodnutími utváří okolní prostředí a postavy.

Více informací později.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64-bit: Vista SP2, Win 7 SP1, Win 8.1
Procesor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 44 GB volného místa

Aktuální cena

Shadow of War pokračuje v příběhu Taliona, který hodlá vymýtit zlo z Mordoru a jde po krku samotnému pánovi temnot. Využije k tomu nový prsten moci i vlastní armádu skřetů, jak přesně na to půjde už ale závisí na vás.
14.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.