Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

Vývojáři: NetherRealm Studios
Žánry: Bojové
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

7. dubna 2015 - iOS
14. dubna 2015 - Xbox One
14. dubna 2015 - PlayStation 4
14. dubna 2015 - PC
2. května 2015 - Android

Popis hry

Nejznámější bojová série vstupuje do nové generace. Mortal Kombat X přináší nebývale filmový styl s novou hratelností a ještě brutálnějšími chvaty.

Vývojáři z NetherRealm se s devátým dílem Mortal Kombat poprali na výbornou. Zašili si tak všechny rány, vyleželi otoky a všechny nabrané zkušenosti zužitkovali...zobrazit více

Nejznámější bojová série vstupuje do nové generace. Mortal Kombat X přináší nebývale filmový styl s novou hratelností a ještě brutálnějšími chvaty.

Vývojáři z NetherRealm se s devátým dílem Mortal Kombat poprali na výbornou. Zašili si tak všechny rány, vyleželi otoky a všechny nabrané zkušenosti zužitkovali v prvním Mortal Kombatu nové generace.

Jeden bojovník, spousta možností
Poprvé v historii Mortal Kombat má každý bojovník několik variací, lišící se oblečením i bojovým stylem. Můžete tak nesčetněkrát kombinovat a zkoušet bojové techniky a pilovat své dovednosti při cestě na vrchol žebříčku.

Dokonalé zpracování
Mortal Kombat X přináší přesně tu rychlou a údernou hratelnost, kterou máme všichni tak rádi. Díky nové technologii vás však vtáhne do hry tak jako nikdy. Next-gen grafika v kombinaci s interaktivním prostředím a ještě detailnějšími fatalitami, vám vyloudí úsměv na rtech. Ten následně zchladí vaše střeva přes celou obrazovku, až vám je jeden z takřka třicítky bojovníků vytáhne krkem.

On-line bitvy
Hra více hráčů se dočkala znatelných vylepšení a můžete se těšit na obrovské on-line turnaje a perzistentní bitvy o globální titul mistra Mortal Kombatu.

Lokální co-op: až 4 hráči

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
Procesor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 36 GB volného místa

Aktuální cena

Asi nejlepší bojová hra, spousta charakterů fatality a příbeh z ní dělají špičku...
01.05.2017
toto je presne ta hra co chce hrat na chlastacke s kamaratmi :D
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.