Mortal Kombat XL

Mortal Kombat XL

Žánry: Bojové
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

1. března 2016 - PlayStation 4
1. března 2016 - Xbox One
4. října 2016 - PC

Popis hry

Mortal Kombat XL je balíček skládající se ze tří částí:

Mortal Kombat X
Mortal Kombat Pack (DLC)
Mortal Kombat Pack 2 (DLC)

Mortal Kombat X

Pošlete mi dalšího! Prožij zážitek z hry nejnovější generace světové...zobrazit více

Mortal Kombat XL je balíček skládající se ze tří částí:

Mortal Kombat X
Mortal Kombat Pack (DLC)
Mortal Kombat Pack 2 (DLC)

Mortal Kombat X

Pošlete mi dalšího! Prožij zážitek z hry nejnovější generace světové jedničky mezi bojovými hrami.

Mortal Kombat X kombinuje skvělou a neporovnatelnou grafickou prezentaci se skvělou hratelností. Vůbec poprvé můžou hráči vybírat z několika variací jedné postavy a ovlivňovat tak tím svou herní strategii i svůj bojový styl.

Mortal Kombat Pack
Kombat Pack zajišťuje přístup ke čtyřem novým hratelným postavám a k balíčku skinů. Rozdrť své nepřátele jako hororová legenda Jason Voorhees nebo jako Predátor. Klasické postavy jako Tanya a Tremon doplňují tuto sestavu. Každá postava přichází s tematickým balíčkem skinů zahrnujícím tři nové skiny pro vybrané postavy. Kombat Pack také zahrnuje The Samurai Pack.

Mortal Kombat Pack 2
Kombat Pack 2 poskytuje přístup ke čtyřem novým hratelným postavám, stejně jako ke dříve vydanému obsahu zahrnující Goro, Kold War Skin Pack a 2 Klassic Fatality Packs. Mezi novými postavami je například hororová ikona Leatherface (Thomas Hewitt) nebo Xenomorph z Vetřelce. Bo´Rai Cho a Trborg the Cyber Ninja doplňují tuto exkluzivní sestavu. Toto rozšíření obsahuje také Apocalypse Pack se  třemi novými skiny postav.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Jak už je výše napsáno XLko je vydaný balíček v podstatě všech dlc pro mortal kombat X. Vezmu to ale jako jednu ucelenou hru. Vždycky sem u kámoše na ps 3 hrál MK 9 a bylo sakra dobrý. Takže s novou konzolí sem šel hned po vydání pro Xko. Na první pohled byl znát posun k lepšímu a to hlavně po grafické stránce. Devítka oproti desítce vypadá jak dětský omalovánky:D Hra jako taková je skvělá. Příběh zas až tak neosloví a za cca 5-6 hodin hraní je hotovej. Nicméně příběh slouží hlavně k tomu, aby jste pochopili souvislosti s devítkou a představí vám nové postavy a rodinné vztahy mezi nimi:) Největší radost mi především udělaly dlcéčka s postavami Aliena a Predátora. Co víc si přát než tyhle dva charaktery ve fajt hře ne? Jak už někdo psal je to nejlepší hra na párty s kámošema, kterou můžete hrát. Z toho ale plyne jedno velký mínus...a to absence módu 2 vs. 2 nebo jeho obměna. Právě tenhle mód byl v devítce stěžejní a nabízel spoustu zábavy pro partu kámošů. Velká škoda že v desítce není. Tak snad v jedenáctce;)
12.05.2017
:D Tak na to se těším !
14.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.