MotoGP 13

MotoGP 13

Vývojáři: Milestone S.r.l.
Žánry: Simulátory, Závodní

Datum vydání zobrazit vše

20. června 2013 - PC
21. června 2013 - PlayStation 3
21. června 2013 - PlayStation Vita
17. září 2013 - Xbox 360

Popis hry

Obsahuje DLC MotoGP 13: MotoGP Champions a MotoGP 13: Red Bull Rookies Cup!

Oficiální licence MotoGP: MotoGP13 je oficiální videohra jedné z nejznámějších sportovních značek. Hra obsahuje veškerý oficiální obsah...zobrazit více

Obsahuje DLC MotoGP 13: MotoGP Champions a MotoGP 13: Red Bull Rookies Cup!

Oficiální licence MotoGP: MotoGP13 je oficiální videohra jedné z nejznámějších sportovních značek. Hra obsahuje veškerý oficiální obsah šampionátu 2013: skutečné MotoGP, Moto2 a Moto3 jezdce, týmy, tratě a pravidla, takže se můžete stát šampionem série ještě před tím, než opravdu začne. Stanete se novým světovým šampionem?
Náhled do světa MotoGP: Hra se drží duše MotoGP ve všech aspektech, od fotorealistické grafiky a rozhraní jako z televize včetně menu a zvuků.
Vy jste závodník: Díky realistickému jízdnímu modelu motorku ve svých rukách opravdu ucítíte a můžete si dokonce vybrat, jestli využijete konfigurovatelné asistence a nebo budete hrát čistou simulaci! Nový pohlcující režim kariéry s prvky vlastního pohledu jako 3D zastávky v boxech z pohledu z helmy vám dodá pocit, jako byste na motorce opravdu seděli!
Vzrušující multiplayer: Split Screen režim a vzrušující multiplayer s různými herními režimy jako rychlý závod nebo šampionát vám zajistí hodiny a hodiny zábavy.

MOTOGPTM13 © 2013 Vydáno a vyrobeno společností Milestone S.r.l. Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 Dorna Sports S.L. Všechna práva vyhrazena. Dolby a symbol dvojitého D jsou ochranné známky Dolby Laboratories. Tento produkt běží na EMotion FX. (c) Copyright 2001-2013 Mystic Game Development. Motorky obsažené v této hře se můžou od těch zkutečných lišit tvarem, barvami i výkonem.

Tato hra reprezentuje závodní simulaci vysoce nebezpečného profesionálního sportu s trénovanými profesionálními jezdci. Prosím, nezkoušejte napodobovat nebo opakovat jakékoliv jízdní manévry zobrazené v této hře. A pamatujte: Na skutečné motorce jezděte vždy bezpečně.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows®XP™ SP2, Windows®Vista™, Windows®7, Windows®8
Processor: Intel™ 2.4Ghz or similar
Memory: 1 GB RAM
Hard Disk Space: 7 GB HD space
Video Card: NVIDIA® Geforce 7600, AMD® Radeon™ HD 3870 or higher (it must be able to manage Pixel Shader 3.0) with at least 512MB of display memory.
Additional: Broadband Internet connection

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.