Necronomicon: The Dawning of Darkness

Vydavatelé: Anuman
Vývojáři: Gravity Europe SAS
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

5. června 2014 - PC

Popis hry

Jednoho obyčejného dne roku 1927 zaklepe na dveře domu Williama Stantona jeho dávný přítel z dětství Edgar Wycherley, který na první pohled jeví známky silného rozrušení. Během podivného monologu mu předá kovový předmět ve tvaru pyramidy s tím, aby ho uschoval na bezpečné místo a za žádnou cenu ho nikomu...zobrazit více

Jednoho obyčejného dne roku 1927 zaklepe na dveře domu Williama Stantona jeho dávný přítel z dětství Edgar Wycherley, který na první pohled jeví známky silného rozrušení. Během podivného monologu mu předá kovový předmět ve tvaru pyramidy s tím, aby ho uschoval na bezpečné místo a za žádnou cenu ho nikomu neukazoval. A to ani jemu samotnému pokud by si pro něj někdy v budoucnu přišel. Ještě předtím než si William stihne záhadný předmět pořádně prohlédnout navštíví ho Dr. Egleton, který mu objasní Edgarovy psychické problémy a měnící se nálady. Jako jeho přítel dostane za úkol zjistit, co se s ním ve skutečnosti děje. Williama okamžitě napadne souvislost s právě obdrženým předmětem a rozhodne se přijít celé věci na kloub. Postupně odhalované okolnosti Edgarovy proměny jsou však mnohem děsivější, než by si vůbec mohl kdy pomyslet.Jde o z očí první osoby viděnou point and click adventuru, jejíž příběh je inspirován dílem amerického spisovatele H. P. Lovecrafta.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Vista, 7
Procesor: 200 GHz
Paměť: 32 MB RAM
Grafická karta: DirectX compatible Video Card
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible Sound Card
Dodatečné poznámky: Mouse, Keyboard

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.